SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Sevgililer Günü'nde farklı bir ELLE deneyimi için bizden küçük bir hediye!

ELLE deneyimini bambaşka bir boyuta taşımaya ne dersiniz? O zaman, (tabii henüz keşfetmediyseniz) sizi dergimizin birçok farklı içerikle zenginleşen tablet versiyonunu incelemeye davet ediyoruz! Dergimizde okuduğunuz röportajların videoları, büyütüp bütün detaylarıyla inceleyebileceğiniz yüksek kaliteli ürün fotoğrafları ve tabii başta kapaklarımız olmak üzere, ELLE'e özel çekimlerin kamera arkası görüntüleri moda severlere bambaşka bir keyif yaşama imkanı sunuyor.

Şimdi Sevgililer Günü için bir de küçük hediyemiz var sizler için! ELLE'in tablet versiyonuna çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Kısa bir süre için devam edecek kampanyamızda, 3 aylık aboneliğe 10,49 TL yerine 6,49 TL'ye; 6 aylık aboneliğe 20,99 TL yerine 12,99 TL'ye ve bir senelik aboneliğe 31,99 TL yerine 16,99 TL'ye ulaşabilirsiniz. İster kendinize isterseniz de sevdiğiniz birine bambaşka bir ELLE deneyimi yaşatmaya ne dersiniz?

GooglePlay ve AppStore'dan ELLETurkiye adıyla dergimize ulaşabilirsiniz.

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.