SİYAH BEYAZ 2015

Dev markaların kampanyalarının birçoğunun siyah beyaz olması tesadüf mü?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Temmuz 2014
SİYAH BEYAZ 2015Bırakın sonbahar-kışı, önümüzdeki ilkbahar-yaz için ne giyeceğimiz bile moda evleri tarafından çoktan belirlendi. Biz de bu hıza ayak uydurmaya alıştık.

Son günlerdeyse moda adına yine heyecan dolu günler yaşıyoruz. İndirim heyecanını saymazsak sizinle an an paylaştığımız Paris'te devam eden Haute Couture Moda Haftası ve tabii markaların kampanya çekimleri!
(Yukarda, soldan sağa: Chanel, Miu Miu, Prada, Hermes ilkbahar-yaz 2014 kampanyaları)Temmuz sayımızın kapağını süsleyen Gisele Bündchen, Stacey Martin, Winona Ryder ve Ringo Starr moda evlerinin kampanyalarında dikkat çeken ünlü isimler. Hangi isimlerin hangi markada boy gösterdiğini galerimizde göreceksiniz. Asıl dikkatimizi çekense büyük bölümünün siyah beyaz olması: John Varvatos, Moschino, Jil Sander, geçtiğimiz sezon rengarenk olmasıyla dikkat çeken Miu Miu ve daha fazlası! Fotoğrafçılar geçtiğimiz sezona damga vuran Prada ve Hermes gibi (üstte) rengarenk kampanyalardan sıkıldı mı dersiniz? Cevap vermeden önce galerimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.