SOMA’YA DESTEK İÇİN

SOMA'YA DESTEK İÇİN

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Mayıs 2014
SOMA’YA DESTEK İÇİN
Gençlere ve onların eğitimine destek vermeyi amaçlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı, her sene geleneksel olarak düzenlediği TOG Bazar'la bu sene Soma'da ailesini kaybeden gençlere de destek olacak.

Her sene TOG'a kaynak yaratmak için hayata geçirdiği TOG Bazar etkinliğinde, bu sene kapı girişinden ve TOG masasındaki ürün satışlarından elde edilecek gelirin tamamı Soma'da birinci derece yakınlarını kaybeden öğrencilere burs olarak aktarılacak.

Vakıf, etkinlik dışında gerek bireylerin gerekse şirketlerin de desteğini bekliyor. "Soma Gençlik Burs Fonu” kapsamında Üniversite (Lisans / Yüksek Lisans/ Doktora) ve Lise Eğitimlerine devam eden gençlere eğitim hayatları boyunca destek olunuyor.

Bu sene, 22 Mayıs Perşembe günü, Hilton Bomonti'de gerçekleşecek olan TOG Bazar'ın 30 TL'lik bir kapı giriş ücreti var. Ne kadar çok katılım o kadar çok destek diyor ve bizim de ELLE kızları olarak katılacağımız etkinliğe hepinizi bekliyoruz.

Ayrıca Soma için yardımlarınızı Toplum Gönüllüleri Vakfı aracılığı ile ulaştırmak isterseniz, buraya tıklayarak vakfın resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve buradaki bilgilerden faydalanarak bağışta bulunabilirsiniz...

Adres: Silahşör Caddesi No:42 Bomonti Şişli İstanbul

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.