STELLA’DAN ÇOCUKLARA ÖZEL

STELLA'DAN ÇOCUKLARA ÖZEL

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Mart 2014
STELLA’DAN ÇOCUKLARA ÖZEL


Stella McCartney ve Anjelina Jolie... Biri sinemanın en güzel kadınlarından diğeriyse koleksiyonlarını merakla beklediğimiz müthiş yetenekli bir tasarımcı! Bu ikiliyi bir arada görmeye hazır mısınız?

Başrolünde Anjelina Jolie'nin olacağı, 30 Mayıs'ta vizyona girecek Disney'in yeni filmi Maleficient için McCartney, ilk kez çocuklara özel kapsül bir koleksiyon hazırlıyor.

Unutmadan: Jolie'nin 5 yaşındaki dünya tatlısı kızı Vivienne Jolie-Pitt'in de filmde yer alacağını hatırlatalım. Küçük kızın filme nasıl dahil olduğuna gelince... Huffington Post'un haberine göre Angelina Jolie de Brad Pitt de çocuklarının filmlerde rol almasına taraftar değiller. Hatta Jolie, 'Çocuklarımızın sette bize katılmasından hoşlanıyoruz ama asla oyuncu olarak değil' diye anlatıyor bu durumu ve ekliyor 'Ne Brad'in ne de benim amacımız bu değil. Hatta ikimiz de onların bu mesleği seçmemesini tercih ederiz. Ama burada bir mecburiyet doğdu. Vivienne o zamanlar 4 yaşındaydı ve 3-4 yaşındaki diğer çocuk adayların hiçbiri beni Maleficient'ın komple makyajıyla görünce yanıma yaklaşmıyordu. Daha büyük çocuklar 'cool' olduğumu düşünüyordu ama küçükler korkuyordu. O sahnedeyse benden korkmayan, aksine beni seven bir çocuk gerekiyordu. Sonunda o çocuk Viv oldu!!!'

 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.