STİL SAHİBİ C VİTAMİNİ

STİL SAHİBİ C VİTAMİNİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Ocak 2014
STİL SAHİBİ C VİTAMİNİ<#text>


<#text> Turuncu seramikten yapılmış çemberi ile Omega'nın yeni saati ‘Seamaster Planet Ocean Orange Ceramic' günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılıyor! Tabii şıklığınızı tamamlıyor olmasının verdiği enerjiyle...


<#text>


<#text> Sadece sekiz adet üretilen ve her bir saatin arkasına işlenen seri numarası ve “World Premiere” yazısıyla da bunu belgeleyen seri, herkesten farklı olmayı sevenler için harika bir aksesuar! Kasa arkasındaki safir kristal cam, çemberi üzerinde bulunan ve 850 ayar platin Liquidmetal® olan rakamlar, çizgiler, iç halka ve üçgeni, bu yeni seriyi farklılaştıran detaylar arasında sayabiliriz.


<#text>


<#text> Bombeli, çizilmelere karşı dirençli safir kristal camın altındaki 950 ayar platin kadran, turuncu seramik çember ve platin kasayla bütünlük oluşturacak şekilde tasarlanmış. Omega şıklığına ek olarak kayışının ve kadranının rengiyle spor bir havaya sahip olan yeni seriyi alan 8 kişiden biri olmak istiyorsanız acele etmenizi tavsiye ederiz.


<#text>


<#text> Teknik detayları merak ediyorsanız:


<#text> 18K beyaz altın saat imleri ve akrep-yelkovan-saniye kolu haricinde kadran üzerinde bulunan 6-9-12 rakamları, GMT yazısı ve her 24 saatte bir ilerleyen GMT kolu da turuncu alüminyumdan üretilmiş. 950 ayar platin toka ve platin dikişli turuncu deri kayışının yanında aynı zamanda turuncu kauçuk kayış ile sunuluyor olması ise saatin iki farklı şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. 60 bar (600 metre / 2000 feet) kadar suya dayanıklı olan bu olağanüstü saat özel ahşap kutusu içerisinde dört yıl uluslararası garanti ile hayranlarının beğenisine sunuluyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.