STİLİN UZMANLARI

Moda Editörümüz Hafize Çeliktürk ve kızkardeşi Seda, Oscar stillerini yorumladı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Mart 2014
STİLİN UZMANLARI<#text>


<#text> Moda Editörümüz Hafize Çeliktürk'ü ve onun imza attığı işleri dergimizden takip ediyorsunuz. Hafize, kız kardeşi Seda Çeliktürk'le beraber, moda ve trendler konusundaki bilgi ve birikimini çok farklı bir alanda da kullanıyor.


<#text> İkili, birçok ünlü ismin yanı sıra sevilen dizilere de stil danışmanlığı yapıyor. Örneğin Kanal D'nin sevilen dizisi İntikam bunlardan bir tanesiydi. Geçtiğimiz günlerde, Beymen tarafından markanın Zorlu Center'daki mağazasında organize edilen ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı son derece eğlenceli ve eğitici bir etkinlikte, Oscar töreni sırasında kırmızı halıda giyilen kıyafetleri ve gelmekte olan yeni sezonun abiye modasını yorumladılar.


<#text> Cemiyet hayatından birçok önemli ismin katıldığı davet yaklaşmakta olan mezuniyet, düğün ve davet sezonu için son derece faydalı bilgiler içeriyordu.


<#text> Siz de gerek Hafize Çeliktürk gerekse ELLE dergisi stil, alışveriş ve moda editörlerinden görüş almak için stille ilgili sorularınızı www.elle.com.tr'nin ‘Moda editörüne sorun' bölümüne yollayabilirsiniz...

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.