SWAROVSKI YILBAŞI KAMPANYASI IŞILTININ DOZUNU ARTIRIYOR

Swarovski’nin yılbaşı kampanyası #BrillianceForAll!

Swarovski, Yılbaşı kampanyası ve ekibiyle dünya üzerindeki modern kadınlara güç verme ve onları güzelleştirme arzusunu dile getiriyor.

Harika bir partiye ev sahipliği yapan marka elçisi Karlie Kloss ışıltı saçarken, Naomi Campbell, Chiara Ferragni, Jourdan Dunn, Fei Fei Sun, Ruby Rose, Boy George, Bryanboy, Daya, Anthony Mackie ve Maggie Jiang gibi misafirleri kabul ediyor.

 Kampanyanın lider figürü Kloss ;  “Yılbaşı sezonunun temelinde insanları bir araya getirmek ve bizim için özel olan insanların hayatımızda oluşunu kutlamak yatıyor. Kampanyanın temelinde de aynı değerler bulunuyor. Dolayısıyla kendime yakın hissettiğim birçok yetenekli insanla çekimlere katılmak inanılmaz bir duyguydu. Jourdan Dunn, Fei Fei Sun, Ruby Rose ve tabi ki hem eğitmenim hem de arkadaşım Naomi Campbell ile harika bir deneyim paylaştım. Bu kampanyanın bir parçası olduğum için gerçekten çok minnettarım.” dedi.Sezonun ışıltısını öne çıkaran kampanya, Karlie’nin dünyasını ihtişamlı ve kristalize bir harikalar diyarına çeviriyor. Bu harikalar diyarında herkes için mutluluk dolu bir ışıltı paylaşılırken herkesin beğenisini kazanacak çekicilikte takılar ve aksesuarlar vurgulanıyor. 
Ekip geleneksel Tatil ruh halinden modern ve çağdaş bir ruh haline geçiş yaparken, vazgeçilmez Swarovski Remix Collection, zamansız şık Sparkling Dance ürün seçkisi, göz alıcı Fit tasma kolyeler ve küpe ile zarif Angelic dizisi gibi Yılbaşı koleksiyonunun kilit parçalarını tercih ediyor. “Çekim unutulmazdı. İşimin en güzel yanı, ilham verici ve yetenekli insanlarla birlikte çalışıyor olmak ve bu kampanyayla işimi bir kez daha sevdim! Swarovski, moda dünyasının en ilginç kişiliklerini bir araya getirdi dolayısıyla bu özel projenin bir parçası olmak benim için gerçekten eğlenceli ve keyifli bir deneyimdi. Enerjiyi hissedebiliyorsunuz ve en önemlisi: her şey çok ışıltılıydı!” diye ekliyor Ferragni.
.

Etİketler