SWAROVSKI'DEN TROPİK İHTİŞAM

Swarovski, sezonun yüksek enerjisi ve canlı ruhundan ilham alan yaz koleksiyonu ile tropikal aşkınızı bulmaya davet ediyor.

Swarovski, Yaz Koleksiyonu ve Kampanyası aracılığıyla merak, çekim ve arzu yayıyor ve sizi tropik bölgelerdeki bir cenneti keşfetmeye davet ediyor. Yazın cesur ruhu, zahmetsiz tasarımlar ve cesur uygulamalarla tamamlanan koleksiyona yansıtılarak canlı gökkuşağı renklerindeki tropikalden ilham alan takılar, verimli yağmur ormanları, parlak güneş, mavi denizler ve yaz rüzgarlarında salınan palmiye ağaçları imgelerini uyandırıyor.

Moda silüetler, yaz sezonu doruk noktasına çıktığında tamamı tarzınıza yoğun bir ihtişam katan çeşitli bitki örtüsü, hayvan yaşamı ve tropikal kuşlarla birleşiyor. Parlak yeşiller ve pembeler, iri tasarımlarda, maksi uzun küpelerde ve çok renkli kolyelerde kullanılan zengin altın ve havalı gümüş tonlarıyla göz alıcı bir zıtlık yakalıyor. Sezonun görkemli bir amblemi olan ve tüm dikkatleri üzerine çekmeye hazır olan egzotik papağan Koleksiyonun öne çıkan parçası oluyor. Koleksiyonun öne çıkan parçalarından stil önerileri için okumaya devam edin... 

TROPICALYapraklar, çiçekler ve egzotik kuşlar da dahil olmak üzere çok sayıda egzotik tasarım, ışığı yansıtan ve zariften parlağa uzanan bir renk paletiyle tasvir ediliyor. Görkemli bir yaz akşamı için, maksi uzun küpelerinizi Koleksiyondan bir kokteyl yüzüğü ve bilekliğiyle birlikte kullanın.STUNNING

 

Stunning; sıcak iklimlerin sembolü haline gelen monstera, ginkgo ve zeytin yapraklarını anımsatıyor. Gündüz görünümü için ince kolyeleri üst üste takın veya gece ihtişamınızı artırmak için maksi küpelerle birlikte kullanarak stilize edebilirsiniz.
SWAROVSKI REMIX COLLECTION


Bu yenilikçi seri, kişiye özel tasarlanmış bir görünüm oluşturabilmek için diğer Swarovski Remix bileklikleriyle birlikte kullanabileceğiniz görünmez bir mıknatıslı kapamayla tamamlanıyor. Trend ve üst üste takılabilir bir görünüm için tropikal tasarımları çeşitli Swarovski Remix strands’leriyle birlikte kullanabilirsiniz.
SHIMMERINGShimmering Koleksiyonunda tropikal trendi ışıltılı bir yorumla yeniden canlanıyor. Büyük ve gösterişli silüetler, egzotik papağanın canlı bir tasvirine hayat vermek için parlak renklerle tamamlanan koleksiyondan Shimmering Kolyeyi çeşitli çarpıcı yüzüklerle birlikte kullanabilirsiniz. 
SPECTRUM SHINE


Gökkuşağından ilham alan Spectrum Shine, parıltılı parçalarının tamamında renk spektrumuna eksiksiz bir şekilde yer veriyor. Mutluluk ve iyimserliğin simgesi olan doğal fenomen, saygı, eşitlik ve çeşitliliğin temsilcisi olarak bu özel koleksiyona anlam katıyor.

 Çok yönlü Spectrum Yüzük setini göz kamaştırıcı bir tarz için birlikte veya seçtiğiniz parçanın tarzınızı ifade etmesine izin vermek için tek başına takabilirsiniz.


SPECTACULAR KOLEKSİYONU

Spectacular Koleksiyonu, zincir trendinin güçlü yorumu ile şehri yansıtan bir görünüm sunuyor. Oyuncu tasarımlar; yaz sezonu için çeşitli boyut, şekil ve uygulamalarla tasarlanan bir renk cümbüşüne yer veriyor. Koleksiyonun öne çıkan parçası, bu ışıltılı tasarıma bir renk dokunuşu katan parıltılı Pointiage® toplarla tamamlanan iri bir broş oluyor.

 Çarpıcı bir görünüm için her bir parçayı tek başına kullanabilirsiniz. 
Etİketler