TABLET VERSİYONUMUZ 1 YAŞINDA

Dijitali tercih eden ELLE okurları için dopdolu bir sayı var yine App Store'da!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Mart 2014
TABLET VERSİYONUMUZ 1 YAŞINDA<#text>


<#text> ELLE, kendi alanında öncü olmayı seviyor. İşte bu nedenle bundan bir sene önce, sizlere dijital platformdan ulaşacak bir dergi kurgularken, onu farklı kılmak, dergimizde bulacağınız içerik dışında teknolojik alt yapının sağladığı bütün imkanları kullanarak içeriğimizi zenginleştirmeyi hedeflemiştik.


<#text> Sizin beğeniniz, bize bu kararımızın arkasında durma gücü verdi. 2013 yılının en beğenilen aplikasyonları arasında yer almak da bizi ayrıca gururlandırdı. Zira bu seçim Apple Store editörlerince içerik ve teknik bazı datalar dikkate alınarak gerçekleştiriliyor....


<#text>


<#text> Şimdi, Mart-2014 iPad ve iPhone versiyonlarımızın birinci yaşını kutlarken, yine dopdolu bir sayı hazırladık sizlere... Kapağını Joan Smalls'un süslediği yeni sayımızda, dünyanın en çok kazanan mankeni ile yapılan röportajın fotoğraflarını detaylı inceleme şansınız olacak. Ayrıca moda dünyasına yön veren kadınlarla yaptığımız özel röportajları, sanki siz de oradaymışsınız gibi takip edebileceksiniz. Eğlenceli videolarımızla dergimizi okurken hoşça vakit geçireceksiniz. Yeni sezon trendlerini podyumdan izleyebileceksiniz.


<#text>


<#text> Başka neler mi var? İşin sürprizini bozmayalım ve sizi App Store'a davet edelim! Adres? ELLE Turkiye!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.