TEKNOLOJİNİN ŞIK HALİ

Samsung, giyilebilir teknolojiye iddialı bir model ekliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Eylül 2014
TEKNOLOJİNİN ŞIK HALİ
Samsung, giyilebilir teknolojiye daha iddialı modeller ekleyerek Apple Watch'a meydan okuyor. Swarovski'yle işbirliği yaparak Gear S serisini üreten Samsung, bu yeni model için yeni bir kayış hazırladı.

“Samsung için Swarovski” koleksiyonunun en yeni üyesi Samsung Gear S Strap Swarovski'nin el işçiliği ile Samsung'un teknoloji uzmanlığını bir araya getiriyor ve normal bilezikten çok daha özel bir koleksiyonla bizleri buluşturuyor.

Samsung Küresel Pazarlama, BT ve Mobil Bölümü Başkan Yardımcısı Younghee yeni ürünlerini “Giyilebilir cihazların en önemli özelliklerinden biri tüketiciye kendi zevk ve tarzını özgürce ifade edebileceği çeşitli seçenekler sunmasıdır. Yeni Gear S Strap örneğinde görüldüğü gibi Swarovski'yle sürdürdüğümüz işbirliği sayesinde hem trendlerin ötesine geçiyoruz hem de tasarım ve şıklığın en uç noktasında yer alıyoruz” şeklinde özetliyor.~ELLE olarak bizi en çok etkilyen, Samsung Gear S Strap'in tasarımında dikkat çeken özellikler şöyle:

*Gear S'in kavisli şık tasarımını Swarovski kristalleri süslüyor.


Üründe, Swarovski'nin henüz Eylül 2014'te piyasaya sunduğu Crystal Fine Mesh kristalleri bulunuyor. 


*Kristaller, doğrudan kayışın metal örgüsü ile bütünleşiyor ve kristalle örülmüş bir ağı andırıyor.


*3G özelliği sayesinde arama yapabilme, mesaj çekebilme, jiroskop, pusula, kalp ritim ölçer, ortam ışığı sensörü, UV sensörü ve barometre donanımlarının kullanımını en küçük ve şık halde sunuyor.

Ürün Ekim sonunda satışta olacak.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.