'THE NATURE OF MEN'

Erkek modasının kalbi, Hermes ustalığıyla Tokyo attı..

14 Ekim gecesi Tokyo şehri güzel bir Hermes davetine ev sahipliği yaptı. Hermes bu gecede, erkek koleksiyonlarını tüm dünyadan gelen seçkin misafirlerinin beğenisine sundu. Tabiat kadar zengin ve çeşitli olan erkeklerin de, birbirinden farklı karakterler, zevkler ve beğeniler taşıdığını savunan Hermes; bu dünyasını yansıtırken çeşitli animasyonlar ve interaktif oyunlardan yararlanarak, sunumuna renk kattı.

Hermes erkek koleksiyonlarının süregelen başarısının arkasındaki tasarımcı ve sanat direktörü Veronique Nichanian tasarımlarıyla, erkek tabiatını en sakin şekilde anlatabilen tek markanın yine Hermes olduğunun altını çizdi. Tabii erkeğin arzuları, hayalleri  ve metropolitan yaşam içinde mutlu olmak adına tükettiği aksesuar, ayakkabı ve çantalar gibi onların dünyasını tamamlayan tüm öğeler de podyumdaydı. Hermes erkeğine özel ütopik bir şehir yaratan Nichanian, defile alanı olaraksa Tokyo Haneda Havaalanındaki dev bir hangarı kullandı.

Erkek modasının önde gelen isimlerinin beğenisini bir kez daha kazanan Nichanian'ın Hermes için hazırladığı yeni koleksiyona yakından bakmak için, galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Etİketler