Tommy Hilfiger New York Moda Haftası'na Dönüyor

Eve dönüş niteliğindeki Tommy Hilfiger defilesi, 'Bir New York Anı'ndan ilham alacak.

Buse Saray BUSE SARAY 12 Ocak 2024
Tommy Hilfiger New York Moda Haftası'na Dönüyor

New York'un en etkili markalarından biri New York Moda Haftası için bir an ayırmayı planlıyor. Tommy Hilfiger, tasarımcının marka için her şeyin başladığını söylediği 'Bir New York Anı'ndan ilham alan Sonbahar Kış 2024 koleksiyonunu sunacak.9 Şubat 2024, 20.00'de gerçekleşecek olan defilede, hem kadın hem de erkek koleksiyonları sunulacak. New York'tan ilham alan kırmızı, beyaz ve mavi ruhuyla sarılmış gösteri, en büyük Amerikalı hayalperestin gözünden “Classic American Cool” ruhunun modern bir ifadesini temsil edecek.

Şov, Manhattan'ın merkezindeki bir kurumda gerçekleştirilecek ve büyük hayal kurmaya bir övgü olarak New York enerjisini en üst düzeye çıkaracak. Pek çok açıdan eve dönüş niteliğindeki defile, markanın orijinal şık köklerinin modern zarafetini yeniden keşfedecek ve aynı zamanda moda haftası deneyimini yeniden tanımlayacak.

Tommy Hilfiger, yaklaşan defile için "New York City bana büyük hayal kurmayı öğretti" dedi. “Genç bir tasarımcı olarak vizyonumun doğduğu yer burasıydı. Şehrin nabzı, güven ve açıklık kültürü, markayı en başından beri ateşledi. Bu duyguyu onlarca yıldır arama kartımız haline gelen imzalı Tommy dokunuşuyla podyumlara yansıtacağım için heyecanlıyım.”

CFDA CEO'su Steven Kolb, "Tommy Hilfiger, Amerika'nın en büyük hayalperestlerinden biri" dedi. “Onun benzersiz vizyonu ve moda endüstrisi üzerindeki kalıcı etkisi birçok kişinin yolunu açtı. Bu, Amerikan tasarımına yakışan bir kutlama ve sektörümüzde bu kadar etkili bir figürün devam eden katkılarına tanık olmaktan onur duyuyorum."

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.