TOMMY JEANS SONBAHAR 22 KAMPANYASININ YÜZÜ GRAMMY ÖDÜLLÜ MÜZİSYEN TEMS

Tommy Hilfiger, bu sonbaharda oyuncu yaklaşımları ve stil denemelerini kutluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Eylül 2022
TOMMY JEANS SONBAHAR 22 KAMPANYASININ YÜZÜ GRAMMY ÖDÜLLÜ MÜZİSYEN TEMS

Tommy Hilfiger, Sonbahar 2022 TOMMY JEANS marka kampanyasında, oyuncu yaklaşımları ve stil denemelerini kutluyor. En yeni marka kampanyasında başrolü kendi şehri Lagos'tan katılan Tems üstleniyor. Şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı Tems'in rol aldığı video, bizi canlı bir alt kültür ve yaratıcı merkez olan Alté ile tanıştırırken markayı dünya çapında yeni kitlelerle buluşturuyor.

Dünya turundan sonra kendi şehri Lagos’a (Nijerya) dönen Tems (@temsbaby) paten kolektifi WAFFLESNCREAM ve Alté sanatçıları Lady Donli ve Dami Oniru'nun desteğiyle kampanya videosunun başrolünü üstleniyor. Günümüzün en heyecan verici, global kreatif merkezlerinden biri olan Lagos farklı müzik türleri ve stillerle denemeler yapmaya istekli bir topluluk için dinamik bir platform sunuyor. Topluluk, dünyadan farklı etkileri sentezleyerek ses, görüntü ve stil alanında sınırları zorluyor. Videonun yönetmenliğini Nijeryadiasporasının bir üyesi olan AkinolaDaviesJr. üstlenirken fotoğraf çekimleri Harlem merkezli JoshuaWoods tarafından gerçekleştirildi.“Özellikle de daha fazla insan Lagos'u, şehrin gelişen alternatif ortamlarını ve toplulukları tanıyacağı için bu kampanyanın parçası olmaktan heyecan duyuyorum” diyen Tems, sözlerine şöyle devam ediyor: “Bu topluluklar sizi başarı için çabalamaya, daha fazlasını hedeflemeye ve daha ileriye gitmeye davet etmenin yanı sıra kreatif bir kişi olarak gelişmenize de yardımcı oluyorlar. Benim de bir sanatçı olarak bugünkü konuma gelmeme önemli katkıda bulundular.”

Doksanlı yılların prep, paten ve hiphop kültürlerinden alınan ilhamla tasarlanan ilk koleksiyonumuz niteliğindeki Tommy Collection kampanya genelinde öne çıkarılıyor. Tommy Collection çağdaş sokak giyiminin temel parçalarına dönüşen ikonik erkek, kadın ve üniseks stiller içeriyor. Alaska şişme ceketimizin yeni yorumlarının da yer aldığı koleksiyonda orantılar ve spor giyimden ilham alan detaylar öne çıkıyor. Alaska şişme ceket oversize kalıbı, çıkarılabilir kolları ve monogram deseniyle bu sezon temel ürünlerimizden biri olarak konumlanıyor.


Tommy Collection; HBX, EndClothing, BSTN ve OneBlockDowngibi seçili iş ortaklarında, ayrıca tommy.com'da ve dünya çapında seçili TOMMY JEANS mağazalarında satışa sunulacak.

Instagram'da @TommyJeans hesabını takip edebilir, müzik, sokak giyimi ve kültürü buluşturan dijital destinasyonu olan TOMMY JEANS topluluğuna katılabilirsiniz.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.