TOMMY SPORT İLKBAHAR 2019 KOLEKSİYONU

İlkbahar 2019 TOMMY SPORT kadın ve erkek giyim koleksiyonu için fotogaleriye tıklayın.

Aktif giyim stillerine çok yönlü yorumlarla yeni bir enerji katarak spordan şehir yaşamına geçiş yapılabilecek dinamik bir tarz sunuyor.

Koleksiyon; sporcu sutyenleri, tayt, şort ve atlet gibi temel spor parçalarını canlı blok renkler, oversize yıldız desenleri, çizgili şeritler ve şaşırtıcı detaylarla modernize ediyor.

Geri dönüştürülmüş ve hafif kumaşlar, streç, nem emme, toparlayıcı, reflektif ve su itme gibi özelliklerle teknik işlevsellik kazanıyor. Stillerde kullanılan, ikonik Tommy Hilfiger logosundan ilham alan yeni TOMMY SPORT logosu cesur kırmızı, beyaz ve lacivert renk paletiyle markanın DNA’sını kutluyor. Moda ile teknik fonksiyonları buluşturan koleksiyon, şık ve rafine stillerden oluşuyor.

TEMA 1: TOMMY ICONS

Markanın klasik parçaları teknik özelliklerle modernize ediliyor.Başlıca stil detayları olarak kadınlar için; uzun kollu lacivert esnek üst; göğsünde üç yıldız ve “TOMMY SPORT” yazısı.oluşturuldu.Lacivert tayt için bacaklarında beyaz ve kırmızı blok renkli paneller ile üç yıldızlı desen eklendi.Kırmızı ve lacivert, ikisi bir arada; file katmanlı şort ve göğsünde “TOMMY SPORT” logolu şerit ve minyatür bayrak logosu yer alan crop üst.Lacivert hokey esintili tişört; üç yıldızlı desen ve ikonik çizgi detayı.Orta destekli sporcu sutyeni; kırmızı, beyaz ve lacivert blok renkler ve beklenmedik askı detayları ile karşımıza çıkıyor.


Erkekler için; basketbol esintili atlet; kırmızı ve lacivert blok renkler ve sırtında üç yıldızlı desen.Basketbol esintili şort; kırmızı veya beyaz file panelli…Cesur blok renkli, kırmızı, yeşil ve lacivert tişört; “TOMMY SPORT” yazısı ile karşımıza çıkıyor.


TEMA 2: CORE

Spor gardıroplar için markanın kırmızı, beyaz ve lacivert renk paletinden temel parçalar oluşturuldu.Kadınlar için; bol kalıplı kırmızı eşofman altı, yanlarda beyaz çizgi ve minyatür TOMMY SPORT bayrağı.Lacivert ve beyaz blok renkli, “TOMMY SPORT” grafik desenli tayt, atlet, tişört ve sporcu sütyeni,Fermuarlı kırmızı süveter, göğsünde asimetrik “TOMMY SPORT” yazısı.Kırmızı, beyaz veya lacivert, hafif ve yüksek destekli sporcu sutyenleri, göğüste “TOMMY SPORT” yazısı Lacivert eşofman takım, bacak yanında beyaz çizgi, önünde asimetrik “TOMMY SPORT” yazısı oluşturuldu.Erkekler için; beyaz, kırmızı veya lacivert dokuma şort, TOMMY SPORT bayraklı tema oluşturuldu.Kadın ve erkek olarak kapüşonlu kırmızı hafif rüzgârlık, sırtında “TOMMY SPORT” yazısı yer alıyor. 


TEMA 3: TOMMY TAPE

TOMMY SPORT koleksiyonunun çekici şerit yerleştirmeleriyle donatılmasıyla oluşturuldu.Kadınlar için sarı bağcıklı şort; bacağında veya bel bandında “TOMMY SPORT” şeridi yapıldı.Sarı file bol kalıplı tişört; önü kısa, arkası uzun, etek ucunda “TOMMY SPORT” yazısı eklendi.File panelli lacivert sportif tulum; askılarında “TOMMY SPORT” yazısı ile oluşturuldu.Tek omuzlu beyaz sweatshirt, omuzda çizgili bant ve beyaz bol paça eşofman altı, bacağında çıtçıtlar ve çizgi detayları ile tamamlandı.


Erkekler için;sarı, gri veya lacivert, uzun dokuma şort; bacakların önünde “TOMMY SPORT” yazılı şeritler, sarı, üstten giyilen rüzgârlık; kapüşonu ve cebi lacivert, göğsünde “TOMMY SPORT” yazılı şerit ile oluşturuldu.

TEMA 4: TRIPLE BEYAZ

Göz alıcı parlaklıkta beyaz tasarımlarla stilinizi ortaya koyun. Başlıca stiller ve detaylar kadın için; Beyaz oversize su tutmayan panço; önünde büyük cep, kırmızı ve reflektif mavi çizgi detayları. Beyaz, orta destekli sporcu sutyeni; kalıplı kup, su sızdırmaz detaylar, uzun kollar, boyun ve göğüste kırmızı ve reflektif mavi çizgi detayları. Beyaz yüksek belli tayt; bacak boyunca kırmızı ve fosforlu lacivert detay.Beyaz, lacivert ve kırmızı blok renkli, uzun kollu kapüşonlu elbise; parmak halkalı ve fermuar detaylı.İkisi bir arada, kolları çıkarılabilen hafif rüzgârlık, kırmızı, beyaz ve lacivert blok renkli tasaarımlar bizi karşılıyor.
Erkekler için; Üstten giyilen, hafif, katlanabilir rüzgârlık ve pantolon; kırmızı ve reflektif mavi çizgiler.Gri paçalı tayt; petek dokulu, kırmızı ve lacivert detaylı…İkisi bir arada, kolları çıkarılabilen rüzgârlık, kırmızı, beyaz ve lacivert blok renkli…Lacivert veya kırmızı streç pantolon; fermuarlı cepli, minyatür “TOMMY SPORT” yazılı detaylar var.

.