Ünlü Blogger'lar İstanbul'da!

Hangi ünlü Blogger'lar Fashion Week için İstanbul'a geldi?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Ağustos 2010
Ünlü Blogger'lar İstanbul'da!
İstanbul'un en önemli moda olayı İstanbul Fashion Week'e bu yıl yerli ve yabancı birçok ünlü isim katılıyor. En çok merak edilen ise hangi ünlü moda blogger'larının Fashion Week kapsamında İstanbul'a geleceği. Sizleri daha fazla heyecanlandırmıyor ve isimleri açıklıyoruz.

Erkek modasının stil ikonu olma yolundaki genç blogger Pascal Grob, hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip, kendi deyimiyle 'tam bir moda sevdalısı' Susie Bubble ve moda ile az çok ilgilenen herkesin haberdar olduğu, dünya sokak modasını blog'una taşıyan nam-ı diğer Facehunter Yvan Rodic, İstanbul Fashion Week kapsamında bizlerle birlikte olacaklar.

Ayrıca, Yvan Rodic'in blog'unda sergilediği dört yıllık çalışmalarını içeren Facehunter adlı kitabının imza günü de İstanbul Fashion Week kapsamında gerçekleşecek. İmza gününü ve saatini öğrenmek için ELLE online'ı takip etmeye devam edin.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.