ÜNLÜ İSİMLERİ BULUŞTURAN GECE

ÜNLÜ İSİMLERİ BULUŞTURAN GECE

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Aralık 2013
ÜNLÜ İSİMLERİ BULUŞTURAN GECE
Elle Style Awards Elidor 2013 gecesinin ardından 7 Aralık Cumartesi akşamı ELLE Yayın Direktörü Işın Görmüş, David Wertheimer ve Mehmet Korutürk'le birlikte Cipriani'de unutulmaz bir yemeğe ev sahipliği yaptı.

Yemeğe ELLE Yayın Yönetmeni Işık Şimşek, Peter Copping, Dean-Dan Caten, Hofit Golan, Elisa Nalin, Sophie Fontanel, Serkan Cura, Emre Doğru ve Ayşe-Ferhat Ferhangil, Mert Arslan, Serkan Altunorak, Muammer Brav, Fahriye Evcen, Hande Ataizi gibi moda, sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri de katıldı.

Yemekte konuklar, Cipriani İstanbul'un sıcak atmosferinde İtalyan şef Domenico Tonin'in leziz spesiyallerinden tattılar. The İstanbul Edition'ın giriş katında konumlanan Cipriani İstanbul, klasik İtalyan tarzı, özel sunumları ve kusursuz servisiyle damak zevkine düşkün konukları etkilemeyi başardı.~ ELLE NEW YEARS EVE PARTY
Cipriani'deki unutulmaz veda yemeğinin ardından yine ELLE Yayın Direktörü Işın Görmüş, David Wertheimer, Demet Mutlu ve Mehmet Korutürk'ün ev sahipliğinde İstanbul'un en gözde mekanlarından Billionaire Club'ta gerçekleşen ELLE New Years Eve partisine geçildi.

Yeni yıla erken merhaba konseptli partiye ilerleyen dakikalarda Ayten-Tamer Yılmaz, Batya Kebudi, Sinan Öncel, Koray Caner, Yasemin Taciroğlu, Banu Bölen, Elif Akça gibi moda, sanat ve iş dünyasının önde gelen renkli isimleri de katıldı.

The İstanbul Edition'da yer alan Billionaire Club'da saat 23.30'da başlayan ve gecenin geç saatlerine kadar süren bol ritimli partide konukları sürprizler de bekliyordu. Çılgın dans şovlarıyla sahne alan Billionaire'in dansçı kızlarına ilgi büyüktü.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.