VAKKO’DAN YENİ KOLEKSİYON

Vakko, Sonbahar&Kış Koleksiyonu'nu bu sene üç farklı temada sunuyor.

Vakko, 2015-2016 Sonbahar&Kış Koleksiyonu'nu üç farklı temada işleyerek tasarımlarındaki şıklığı bu sezon farklı bir şekilde sunuyor bizlere: ‘Bohemian Chic, Autumn Leaves ve Cool Nights'.

‘Bohemian Chic' teması modern şehir kadınını bohem bir tarzla buluşturuyor. Bu temayla oluşturulan parçalar daha çok rahat hatlara sahip olmalarıyla dikkat çekiyor. Ekoseler, kadifeler, kürk detaylar ve brokarlar temanın kumaş tercihlerini, bol ve kısa pantolanlar, erkeksi ceketler, oversized triko ve yeleklerse koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor.

Beş farklı renk grubuna ayrılan ‘Autumn Leaves' teması ise sonbaharın tüm renklerini, sezonun öne çıkan trendleriyle buluşturuyor. Toprak tonları, gri ve buz mavisi, uçuk yeşil petrol tonları, yazı hatırlatan beyazlar ve serin sarılar, oranjlar ve somolar, bu temanın öne çıkan renklerinden.

KIŞ AKŞAMLARINDA ‘COOL NIGHTS'
‘Cool Nights' ile siyahın vazgeçilmez şıklığını yaşayabilirsiniz! Siyahın verdiği sadeliği taşlar ve dantellerle zenginleştiren Vakko, bu temanın parçalarında aynı zamanda safir, yakut ve zümrüt gibi mücevher renklerini de kullanmış.

Etİketler