VICTORIA SECRET, MARY KATRANTZOU İLE İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR

Bu renkli işbirliğinin tanıtımı Victoria’s Secret’ın ikonik defilesinde yapılacak…

Görünen o ki #VSxBALMAIN koleksiyonu istenilen başarıya ulaştı! Geçtiğimiz Ekim ayında, Olivier Rousteing ile ilk tasarım iş birliğini yapacağını açıklayan Victoria’s Secret, 22 parçalık bir koleksiyon çıkarmıştı.

Başarılı bir geri dönüş alan koleksiyonun devamını getireceğini açıklayan ünlü iç giyim markası, yeni işbirliklerinin Londra merkezli, “Desen Kraliçesi” olarak bilinen Mary Katrantzou ile yapacağını duyurdu.

 

“Victoria Secret’ın tasarladığı her şey, kadınları daha güçlü ve özgüvenli hissettirirken giydikleri ile eğlenmesini sağlıyor. Bu iş birliğinden doğan tasarımlar, cesur, eğlenceli ve esprili olacak” diyen Katrantzou, tasarımlarını Kasım ayında gerçekleşecek Victoria Secret Şovunda görebileceğinizi söyledi. Defileden sonra mağazalarda ve online sitelerinde satışa sunulacak olan koleksiyon, rengarenk tasarımlar ile dolu!Hem iç giyim hem de kombinlerinizin yıldızı olabilecek parçalar tasarlayan Katrantzou, Victoria’s Secret melekleri ile beraber çalıştı. Kendi tasarım estetiğini korurken, Victoria’s Secret’ın ruhunu taşıyan bir koleksiyon yaratan Katrantzou’nun rengarenk parçalarını görmek için Kasım ayını beklememiz gerekiyor….