YARATICI TASARIMLAR

YARATICI TASARIMLAR

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Nisan 2014
YARATICI TASARIMLAR


Adına ve tarzına aldanmayın: Les Benjamins bir Türk markası! Bünyamin Aydın tarafından 2011 yılında kurulan, tanıdık simaları en farklı ve espirili halleriyle %100 pamuk dokular üzerinde yansıtan markanın Türkiye'deki ikinci mağazası bugün Kanyon'da açıldı.

Kendi mağazaları dışında Türkiye'de ve dünyada Harvey Nichols, Bloomingdales, Galeries Lafayette, La Rinascente, Beymen gibi prestijli mağazalarda da bulabileceğiniz Les Benjamins, toplamda 250'den fazla satış noktasında satılıyor.

Kurucusu Bünyamin Aydın'ın da her fırsatta dile getirdiği gibi Les Benjamins, Türkiye'den ve Türk kültüründen asla kopmuyor; geleneksel unsurları modern bir bakış açısıyla harmanlıyor. Yukardaki kampanya çekimi de buna bir örnek, çok sempatik değil mi?

Kanyon'un -1. katında bulunan Les Benjamins mağazası, üçgen formu ve aynalar aracılığı ile yaratılan sonsuzluk illüzyonuyla büyük ilgi uyandırıyor. Mağazada sergilenen ve Türk kimliğini yansıtan fes gibi parçalarla Les Benjamins, onları New York ve Londra'nın hipster mahallelerine taşırken, Abraham Lincoln ve Kraliçe II. Elizabeth, Madonna gibi dünyaca ünlü starları da daha önce hiç görmediğimiz halleriyle karşımıza çıkarıyor.

Favori starınızı Les Benjamins'in gözünden görmek  için acele edin. www.lesbenjamins.myshopify.com

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.