YARATICILIĞINI ORTAYA ÇIKART!

Tabe Kıyamet Design Studio'dan yaratıcı üniversite öğrencilerine harika fırsat!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Nisan 2014
YARATICILIĞINI ORTAYA ÇIKART!
Tabe Kıyamet Design Studio ‘Sıra Sende' yarışmasıyla yaratıcı üniversite öğrencilerine kendi elbiselerini tasarlama ve tasarladıkları elbiseleri üretme fırsatı sunuyor.

Yapmanız gerekense çok basit:


01-31 Mayıs tarihleri arasında gündüz-gece giyilebilecek bir elbise tasarlamak ve tasarımı [email protected] adresine göndermek! Umut Eker, Ahu Yağtu, Billur Saatçi, Tuba Tuncay Alkan( Tabe Kıyamet markasının kurucusu), Erem Kargül' ün (enmoda.com moda pazarlama yöneticisi) jürisinde bulunduğu yarışmada ilk üçe seçilenler Tabe Kıyamet Design Studio' ya dahil olacak.~Tabe Kıyamet Hakkında:


Tuba Tuncay Alkan ve Tunç Tuncay ortaklığında kurulan, Osmanlıca' da “kıyamate kadar” anlamına gelen, bir kış gecesi rüyası Tabe Kıyamet; ilk görüşte aşk mottosundan yola çıkıyor. Tabe Kıyamet'in kurucuları gücünü sokaktan ve sokaktaki gençlerden aldıklarını söylüyor. Gençlerin ilhamına ve enerjisine güvendiklerini ve onlarla bir arada olmak için Tabe Kıyamet Design Studio' yu kurduklarını söyleyen markanın kurucuları, şimdi de onları herkesle paylaşabilmeleri için bu yarışmayı düzenlediklerini belirtiyor. 

Yarışma şartlarıyla ilgili detaylı bilgi için facebook/tabekiyamet'u ziyaret edebilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.