YAZ MİLAN’A GELİYOR

YAZ MİLAN'A GELİYOR

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Eylül 2014
YAZ MİLAN’A GELİYOR


Modaya hükmeden dört büyük şehir ve peşpeşe gerçekleşen moda haftaları. Biz moda tutkunlarının ‘Harikalar Diyarı'nda şimdi de sırada Milan var. Bugün başlayacak olan Milan Moda Haftası, gelecek pazartesi sona erecek.

Programımızda yine onlarca tasarımcı, sizlere canlı olarak ulaştıracağımız defileler var. İşte onlara genel bir bakış atmaya ve en önemlileri şimdiden ajandanıza not etmeye ne dersiniz?

Bizim açımızdan açılış gününün en önemli defilelerinden biri, canlı olarak da yayınlayacağımız Gucci defilesi. Son kış koleksiyonu için moda evinin arşivlerine dalan ve bizleri zamanda yolculuğa çıkartan Frida Giannini, o zaman kendine koyduğu ‘Gucci'nin özünü yaşayan hale getirmek' hedefinden şaştı mı birlikte keşfedeceğiz. İlk günün programından Alberta Ferretti, Francesco Scognamiglio ve Nicholas K.'yı da radarımıza aldığımızı söyleyelim.

İkinci gün oldukça yoğun geçecek! MaxMara, Emporio Armani, Fendi, Cesare Paciotti, Just Cavalli, D-Squared, Costume National, Blugirl, Prada ve Moschino perşembe günümüzü tamamen işgal edecekler!

Cuma günü gerçekleşecek defileler ise perşembeden daha hafif değil! Peşinde olduğumuz birçok marka arasından Etro, Missoni, Versace, Giorgio Armani ve Salvatore Ferragamo özellikle beklediklerimiz!

Kalan üç güne de büyük isimler sığacak Roberto Cavalli, Jill Sander, Pucci, Calvin Klein, Marni, Laura Biagiotti, Trussardi ve en sevdiğimiz ayakkabı markalarının 2015 İlkbahar-yaz koleksiyonlarını bugünlerde keşfedeceğiz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.