CHANEL NO. 5 AYA ÇIKIYOR

Reklam filminin yüzü Marion Cotillard oldu!

Uzun bir süredir Chanel’in yakın arkadaşlarından olan Marion Cotillard, ikonik No. 5 parfümünün yeni kampanya yüzü oldu. İlk defa bir parfüm yüzü olan Cotillard, kariyeri boyunca birçok önemli anda Chanel tasarımları ile görüntülendi. 

Özgün, başarılı ve cana yakın olan Cotillard, filmlere olan eşsiz bakış açısını ve zarif stilini No. 5 parfümünün yeni kampanyasına taşıyor. Dünyanın en ünlü parfümlerinden biri olan No. 5, bu sene Johan Renck’in yönettiği bir film ile tanıtılırken, Chanel’in Küresel Kreatif Kaynaklar Parfüm ve Güzellik Başkanı Thomas du Pro de Saint Nur, bu özel film için Cotillard’ı seçti.

Marion Cotillard No. 5 Kampanyasında (Chanel)

Chanel No. 5 parfümünü aya taşımaya karar veren Johan Renck, ayı bir dekordan çok yeni bir No. 5 bölümü için bir sembol olarak kullanıyor. Yeni yıl coşkusu ile birleşen ay, büyüleyici hayal gücünü yansıtıyor.

Yeni No. 5 Kampanyası (Chanel)

Yeni kampanya için aşık olan güçlü bir kadından ilham alan Chanel, çekicilik ve neşeyi bir araya getiriyor. Lorde’un müzikleri ile ritim kazanan kampanya filmi Marion Cotillard’ın aşka olan bir övgüsüne dönüşüyor. Ryan Heffington tarafından yaratılan koreografi, Marion Cotillard ve partneri dansçı Jérémie Bélingard için özel olarak tasarlandı. Modern danslarında Cotillard’ın altın işlemeli dantelli elbisesi her hareketine kompliman olurken, Virginie Viard tarafından seçilen bu elbise Coco Chanel’in kendi stilinden ilham aldı.


No. 5 parfümünün kapsamlı ve lüks tarihinden esinlenen yeni kampanya, eşsiz ve radikal seçimler ile güzelliği eşitlik ve neşe kaynağı olarak yeniden yansıtıyor. Birbirilerine destek olan ve yol gösteren bu kadın ve erkek, zarif ve eğlenceli bir şekilde aşk oyunlarını ekrana yansıtıyorlar. Hayalden öte bir temayı yansıtan kampanya filminde, iki aşığın buluşmasını büyüleyici bir dans eşliğinde görüyoruz. Hayallerine ulaşmak isteyen kadınlar için tasarlanan No. 5 parfümü gücünü yeniden kanıtlıyor!