YENİ SEZON DERİMOD

YENİ SEZON DERİMOD


Derimod deri ve süet dokularda ürettiği ceket, ayakkabı ve çantalarla dolu koleksiyonuyla yaza hazır! Her sezon giymekten keyif aldığımız biker montlar ve trençkotların ağırlıkta olduğu koleksiyonda bu parçalar kış aylarındakilerin aksine daha renkli halleriyle karşımıza çıkıyor.

Deri ceketlerin yanı sıra süet'ler de farklı renk alternatifleriyle koleksiyondaki yerini alıyor. Yoğunlukta olan renkler arasındaysa pudra, ten rengi, kobalt mavisi, lacivert, kırmızı, mürdüm ve zümrüt yeşilini sayabiliriz.

Gelelim ayakkabılara: Seksi stilettolar, kısa topuklar, t- bant ayakkabılar, gladyatörler ve espadrillerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda; siyah beyaz monogram şekiller ve çizgiler, yılan baskılı modeller, parlak ruganlar, metalik renkler, parlament mavisi, şeffaf, bej ve pudra geçişler dikkat çeken detaylardan.

Kıyafetin tamamlayıcısı çantalar da farklı boyut ve renklerde özellikle kutu ve postacı çantası formlarında ve mavi, siyah-beyaz, sarı, turkuaz renkleriyle Derimod koleksiyonuna katılıyor. Yıllarca giyebileceğiniz bir deri cekete sahip olmak ya da koleksiyona detaylı bakmak için Derimod'a uğramakta gecikmeyin deriz. Yeni sezon ürünleri mart ayında mağazalarda yerini almaya başlayacak.

Ayrıca eski sezon ürünlerinde %70'e varan indirim devam ediyor. Bu ürünleri BKM Ekspres'in online mağazaya özel ekstra %10 indirimiyle online olarak satın alabilirsiniz : www.derimod.com.tr