YENİ SEZON İPEKYOL

İpekyol kadını bu yaz da iddialı!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Şubat 2014
YENİ SEZON İPEKYOL


İpekyol kadını bu yaz, yine hem iş hayatında hem de sosyal hayatında rahat ve şık olmayı sürdürüyor. Sezonun trendlerini kendi çizgisine göre yorumlayan markada tribal etki, sportif silüetler ve 60'lar etkisi öne çıkan temalar arasında.

Dünyaca ünlü fotoğrafçılar Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından yapılan ve kamera önünde top model Karmen Pedaru'yu gördüğümüz kampanya çekimleriyle de dikkat çeken İpekyol, bizlere transparan detaylar ve file dokularla seksi; yazın vazgeçilmezi marin temasıyla spor; püskül detaylı tribal temayla da ‘asi' olmayı vaad ediyor.Aksesuarlarıyla da da koleksiyondaki diğer parçalar kadar iddialı olan İpekyol; parlak ve mat altın ağırlıklı takılar, siyah ve beyaz ağırlıklı ayakkabılar, yazın vazgeçilmezi pastel ve sorbet renklerde çantalar, neon detaylı loafer'larla geniş bir yelpazeye sahip.

Gündüzden geceye kolayca uyum sağlayan kıyafetler, onları bütünleyen ve renklendiren aksesuarlar ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.ipekyol.com.tr

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.