YENİ SEZON ROMAN

Roman ve Gipsy by Roman yeni sezona yaza yakışır renklerle ve desenlerle giriyor

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Mart 2014
YENİ SEZON ROMAN


Roman ve daha genç kesime hitap eden Gipsy by Roman yine hem kıyafetleri hem aksesuarlarıyla yeni sezona iddialı giriyor. Modern ve şehirli kadına hitap ettiğini söyleyen markada bu yaz bol bol desen, renk ve parlak detaylar görmeye hazır olun!

ROMANKoleksiyonun bütününü yansıtan en önemli detayları pasteller, siyah ve beyazın blok kullanımı, denim parçalar ve bahar çiçekleri oluşturuyor. Bahar çiçekleri ve tropik desenler etek, pantolon, tulum ve ceketlerde karşımıza çıkarken; pasteller onlara en çok yakışan romantik halleriyle koleksiyondaki yerini alıyor. Pembeler, toprak renkleri, pastel yeşil, sarı ve kirli maviler koleksiyonda öne çıkan renkler arasındayken doku olarak transparan kumaşlar, brokar ve jakarlar, etamin dokular, denim'ler, çiçekli ve pano empirmeler koleksiyonda geniş bir yere sahip.

Aksesuar grubunda mücevher etkisinin ön planda olduğu takılar diğer tasarımlarla uyumlu şekilde sedefli, gold, etnik ve saten kumaşlı günlük ve şık clutch'lar aksesuar grubunda önemli bir yer tutuyor.~

GIPSY by ROMANDaha genç ve kıpır kıpır olanların tercihi Gipsy kızıysa yine çok özgür! Risk alıyor, kışın sevdiği parçaları yaza uyarlıyor, bazen androjen, bazense feminen olmaktan çekinmiyor. Gipsy by Roman koleksiyonunda modern formlar, canlı renkler ve maskülen hatlar; farklı materyallerle yeniden yorumlanıyor.

Gündüzden geceye rahatça kullanılabilecek denim parçalar, kamuflaj blazer ceket ve pantolon, pastel renklerle dengelenen metalik jakar, Hawaii çiçekli neon kaplar koleksiyonun öne çıkan parçalarından.

Kokteyl ve parti gruplarında; jakarlı organzeler, uçuşan şifonlar, geometrik dantel motifler yer alıyor. Yazın birçoğumuzun favori rengi olan beyazın ağırlıkta olduğu renk skalasında onu pudralar, pembe, mimoza sarısı, gök mavisi, mint yeşili gibi renkler izliyor. Bu dingin tonların yanı sıra marka koleksiyonu canlı tutan oranj ve fuşya birlikteliği, mercan ve mavi tonları gibi yaza çok yakışan renklerini de unutmamış.

Koleksiyondaki tek parça tulumlar, aynı kumaş ve desenden tasarlanmış ikili parçalarla rahat; kamuflaj jakarlı ikili parçalar, Hawaii desenli jakarlı kaplar, viskon-kotonun kumaştan yapılan baştan aşağı beyaz ceket ve pantolonlarla maskülen bir görüntü yakalamak mümkün.

Yaklaşan mezuniyet ve düğün sezonu için de sade ve şık alternatifler sunan Gipsy by Roman koleksiyonuna Roman mağazalarından ve www.roman.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.