YENİ SEZON, YEPYENİ BİR ELLE

YENİ SEZON, YEPYENİ BİR ELLE

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Ağustos 2014
YENİ SEZON, YEPYENİ BİR ELLE


Bu ailenin bir parçası olarak zaten biliyorsunuz: Eylül, biz moda dünyası insanları için bir ‘yılbaşı' sayılıyor. Bu nedenle de senenin en önemli sayısı ‘Eylül Sayısı' bizler için. Doğanın değiştiği, stillerin yenilendiği ve sezonun güncenlendiği bu özel zamanda, biz de yenilenmesek olmazdı! Sürekli değişim, sektörün liderliğini üstlenen süper bir marka olarak her alanda mottomuz! Buradan yola çıkarak, geçtiğimiz aylarda başlattığımız yeniliklerin üzerine beğeneceğinizi umduğumuz başkalarını da ekledik bu sayımızda.

Bir yeni yıl coşkusu ve heyecanıyla hazırlanmış, ikonik bir sayı hazırladık sizlere... Trendlerin nabzını tuttuğumuz, sezona kuşbakışı baktığımız ve gelecek aylarda modanın bizi nelere tutsak edeceğine göz attığımız bir sayı.

Kapağımızda Türkiye'nin en önemli Top Modellerinden biri, yazar, TV yapımcısı, on parmağında on marifet olan bir ismi, Tülin Şahin'i konuk ettik... Onu Milano'da yine çok özel bir mekanda, İtalyan “yeni akım” mimarisinin en önemli örneklerinden biri olan, Osvald Borsani ve ailesine ait Villa Borsani'de fotoğrafladık.

Bu sayıda modaya doyacaksınız... Sektöre yön veren lider markalarla yapılmış tam 32 sayfalık ‘Açıl sezon açıl' çekimi dışında, tam dört farklı moda çekimi size sezonun lezzetini fazlasıyla tattıracak diye umuyoruz. Buna ek olarak yüzlerce model ve stil önerisi de bu sayımızda...

Güzellik dünyasındaki tüm yenilikler, TV'nin en seksi altı yeni erkeği, moda dünyasındaki yeni akımlar, özel röportajlar ve çok daha fazlası tam 410 sayfalık bu sayımızda sizlerle buluşmayı bekliyor...

Bir dergiden çok daha ötesi, ELLE Eylül Sayısı bayilerde!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.