YEPYENİ BİR BANANA REPUBLIC

Banana Republic'in yeni koleksiyonu, gerçek stiller için çabasız şıklık sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Kasım 2014
YEPYENİ BİR BANANA REPUBLIC
Kreatif Direktör Marissa Webb yönetiminde yenilenen Banana Republic'den gerçek stiller için çabasız şıklık!


‘Ben buradayım' diye yüksek volümde bağırmayan ama üzerinize giydiğiniz anda herkese ‘Bunu nereden aldın?' dedirtecek parçalar... Bugüne kadar Banana Republic hepimiz için tam da bunu ifade ediyordu. Marka bu kışa, yeni Kreatif Direktörü Marissa Webb yönetiminde, bu seçkin elegansı daha da kuvvetlendirerek giriyor!


Yeni koleksiyonda oldukça çarpıcı parçalar var ve bu parçaların hemen hepsi de çabasız bir şıklığın mesajını verirken, gerçek stilin altını çizmeyi başarıyor! Önerilen stillerde, salaş görünüm şıklık ile birleşerek doğal ve çarpıcı tarzların ortaya çıkmasını sağlıyor.


Koleksiyonu biraz daha detaylandıracak olursak, kadınlar için deri etekler, ipek gömlekler, gri tonlarının bordo ile birleştiği çarpıcı kazaklar, zarif ve rahat elbiseler var (KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN). Erkekler içinse grinin tonlarında ilerleyen koleksiyonda, örgü kazaklar, non-iron gömlekler ve keskin fakat şık bir görünüm sağlayan ceket ve montlar yer alıyor.


Koleksiyon ayrıca net siluetlerden rahat stillere kadar, kadın ve erkekler için geniş bir denim kataloğu sunuyor. Çok yönlü giyilebilecek tasarım ayakabı ve botlar, çağdaş dokunuşlar ile gündüzden geceye devamlılık sağlayan seçenekler sunuyor. Özetle, kışlık gardırobunuzu yenilemek için, adres belli: Banana Republic!


YENİ KOLEKSİYONU KEŞFETMEK İÇİN GALERİMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.