ZAC POSEN, BROOKS BROTHERS’TA

Couture'ün bir numaralarından Posen, Brooks Brothers'ta neler yapacak dersiniz?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Temmuz 2014
ZAC POSEN, BROOKS BROTHERS’TA
İki yüz yıldan bu yana hazır giyim denince akla gelen ilk markalardan olan ve Türkiye'deki ilk mağazasını da Zorlu Center'da açan Brooks Brothers ailesinin şimdi sürpriz bir üyesi var: Zac Posen!

Tasarımcı kendi adını taşıyan ve couture'le özdeşleşen ‘Zac Posen' imajı dolayısıyla moda severleri biraz şaşırtsa da artık Brooks Brothers'ın kadın giyim ve aksesuar koleksiyonlarının kreatif direktörü! Tasarımlar dışında markanın gelişimi ve sunumu hakkında da söz sahibi olacak tasarımcının 'Zac Posen' koleksiyonlarının müdavimleri arasında first lady Michelle Obama da var.


~Markanın yeni kreatif direktörüyle ilgili Brooks Brothers Türkiye Genel Müdürü Füsun Kuran şunları söylüyor: “Günümüzün en ilham verici ve yetenekli Amerikan tasarımcılarından olan Zac Posen, benim de çok beğendiğim modacılar arasında. Tasarımlarıyla markamıza büyük değer katacağına inandığım Zac Posen'in Brooks Brothers için hazırlayacağı kadın koleksiyonunu merakla bekliyorum ”


Ünlü modacı Zac Posen'se “Brooks Brothers gibi geleneksel ve zengin mirasa sahip bir markanın kadın koleksiyonunu geleceğe taşıma şansına sahip olduğum için çok heyecanlıyım” diyor.

Genç tasarımcının markada neler yapacağını 2016 ilkbaharında sergileyeceği ilk koleksiyonla birlikte göreceğiz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.