ZADIG VE FREJA

ZADIG VE FREJA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Nisan 2014
ZADIG VE FREJA
Hepinizin onu tanıdığına eminiz. İsmi hemen aklınıza gelmese de 'cool' duruşunu kesinlikle hatırlayacağınız ünlü model Freja Beha Erichsen, Zadig & Voltaire için kapsül bir koleksiyon hazırlıyor!

Danimarkalı ünlü model, solda da göreceğiniz üzere zaten son iki yıldır Fransız kökenli markanın kampanya yüzüydü. Kendi tarzıyla marka arasındaki muhteşem uyumdan olsa gerek bu taptaze haberi duyduğumuzda hiçbirimiz şaşırmadık. 'Kimdir bu Freja?' diyenler için birkaç örnekle modeli hatırlatalım...~- Chanel, Dior, Gucci, Burberry, Alexander Wang, Prada, Balmain, Balenciaga, Versace gibi markalar için defalarca podyuma çıkan; Hermès, Isabel Marant, Chanel, Emporio Armani, Roberto Cavalli, Chloé, Karl Lagerfeld, Valentino gibi markaların da kampanya yüzü olan Freja aynı zamanda efsane tasarımcıların ilham kaynağı.

- Son olarak sezonun en merak edilen defilsi Nicolas'lı Louis Vuitton defilesinin açılışını yapan Freja adına Chloe tarafından clutch, Alexander Wang tarafındansa fermuar detaylı botlar üretilmişti.

- Kapsül koleksiyondan detaylara gelince; yükselen trend 'rakamlama' Freja'nın hoşuna gitmiş olacak ki doğum yılı olan ‘87' rakamını kullanacağını öğrendik. İsminin baş harfi olmasının yanısıra ‘Fashion/Moda ve Freedom/Özgürlük kelimelerini de çağrıştırdığı için bazı parçalara ‘F'yi ekleyeceği de kulağımıza gelen haberler arasında. 

- En önemli ve sevindirici gelişmeyi sona sakladık: Ürünlerin satışından elde edilen gelirin %40'ı hayır kurumlarına bağışlanacak. 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.