ZEYNEP TOSUN X IPEKYOL

Zeynep Tosun'un Ipekyol için hazırladığı kapsül koleksiyondan detaylar.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 31 Mart 2015
ZEYNEP TOSUN X IPEKYOL
Düğün, nişan, mezuniyet derken ilkbaharla birlikte katılmamız gereken özel gecelerin sayısı artacak. İpekyol da bunu düşünmüş olacak ki Zeynep Tosun'la işbirliği yapıyor ve tasarımcı İpekyol için 40 parçalık bir Couture koleksiyonu hazırlıyor.

İpekyol'un ilk marka&tasarımcı işbirliği olan ve Nisan ayında mağazalarda göreceğimiz koleksiyon, tasarımcının ‘Eklektik, maskülen ve zıtlıkların harmanlanması' olarak ifade ettiği kendi stilinden izler taşıyor. İpekyol'a özel hazırladığı parçalar içinse ‘Kendi kadınımın içindeki Ipekyol kadınını yarattım. Tek bir kadının stiline odaklanmadan; zarif, romantik ve gösterişli feminen Ipekyol kadınını neşeli ve taze bir ruha büründürdüm.' diyor.

Koleksiyonda somon, yeşil, nar çiçeği, kırmızı, mavi, sarı, bordo, lacivert ve ekru renkler; krep, saten düşes, şifon, hayalet tül ve triko kumaşlarla bir araya geliyor. Tüm koleksiyon Nisan'da İpekyol mağazalarında olacak.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.