GELİNLER İÇİN 30 MÜKEMMEL AYAKKABI

Gelin ayakkabısı modelleri 2021 yılında çok şık. En iyi düğün ayakkabısını bulma vakti!

Gelin ayakkabısı modelleri 2021 yılında çok şık... Düğün gününüz için gelinlik modelinize karar verdiniz, sıra geldi gelin ayakkabısı seçmeye!

Bir düğün planlamak, tamamen kararlarla ilgili… Gelin partisi, nikâh, düğün, kutlama yemeği derken düğününüz için en önemli görünümlerinize karar verdiniz. Şimdi, kutlamanızın kapsamı ve boyutu ne olursa olsun, en iyi düğün ayakkabılarını aramaya başlamanın zamanı geldi. İster samimi bir kır düğünü, ister şık nikâh töreni veya bir gösterişli düğünü tercih ediyor olun; uzun bir elbise giymek, kendinizi özel hissetmeyen ayakkabılar için bir mazeret değildir.

Bir ipucu verirsek, ayakkabı seçmek için çok fazla beklemeyin; ilk gelinlik provanız için zamanında ihtiyacınız olacak.

Gelinlik ayakkabısı seçerken çok yönlülüğü ve uzun ömürlülüğü aklınızda bulundurun. Seçtiğiniz ayakkabıların an azından bir tanesinin tekrar giyebileceğiniz stilde olması gerektiğini unutmayın.

GELİN AYAKKABISI NASIL OLMALI?

Mevcut seçeneklerin bolluğunu daraltmak için, gelinliğinizden ve mekânınızdan ilham alın. Bir kır düğünü için kalın topuklular, kumsalda kutlama için düztabanları tercih edebilirsiniz. Sade ya da kısa bir gelinlik için gösterişli ayakkabılar mükemmel tercih olabilir. İnci ya da kristallerle süslenmiş ince saten topuklular, çok havalı bir yatırım olur. Ve elbette, bir çift zamansız stiletto ya da tek bantlı bir topuklu ile güvenli oynamakta utanılacak bir şey yok – sonuçta klasik olmasının bir nedeni var!

2021 DÜĞÜN TRENDİ: HER DETAYIYLA ANLAMLI VE MİKRO DÜĞÜNLER

DÜĞÜN DAVETLERİ İÇİN 17 HARİKA SAÇ MODELİ

Klasiklerden, gösterişli ya da minimal tarzlara kadar her gelin stili için seçtiğimiz mükemmel düğün ayakkabılarını incelemeyi unutmayın.

30 MÜKEMMEL GELİN AYAKKABISI MODELİ (2021)