DESA'DA ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ BİR TIKLA YANINIZDA

Anneler Günü’nde aranızdaki tüm mesafelere rağmen annenize yanında olduğunuzu hissettirmek için Desa'ya göz atın.

Annenize bu özel günde anlamlı bir hediye sunmak istiyorsanız Desa’nın “Her İlmek Bir Kadına Destek” sloganıyla Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın desteklediği kooperatiflerdeki üretici kadınlar tarafından ilmek ilmek elde örtülerek üretilen deri çantalardan hediye edebilirsiniz. Böylece Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki hiç tanımadığınız üretici kadınlara da destek olarak bir kadının hayallerine giden yolda bir ilmek de siz atabilirsiniz.

Yaz ruhuna uygun incecik, canlı ve dinamik renklerde deri giyim koleksiyonu ile annenize hafiflik ve konforu bir arada sunarken; makaron renklerinden ilham alan eğlenceli ve feminen ayakkabı ve çanta koleksiyonu ile de ona rengarenk bir dünyanın kapılarını açacaksınız.


Sportif ve dinamik annelere birbirinden renkli sneaker modelleri, klasik ve zarif annelere farklı formlarda stiletto ve topuklu ayakkabı modelleri ile annenizi mutlu edebilirsiniz.

Hediyem anneme özel olsun diyenlerdenseniz ev konforunda, tek tıkla, 7/24 güvenle alışveriş yapabileceğiniz www.desa.com.tr adresinden seçeceğiniz hediyenize annenize iletmek istediğiniz mesajı işletebilir; hediyenizi annenize özel kılabilirsiniz.