EĞLENCEYE HAZIR 30 PARTİ ÇANTASI

Yılbaşının özel ışıltısını, gösterişli bir çantayla kucaklamaya ne dersiniz?

Yılbaşı partisi günleri geldi çattı ve bunun bir anlamı var. Bazı ciddi parlaklara yatırım yapmanın zamanı geldi. Unutmayın ki kutlamalar için elbisenizi hazırlarken, kolunuzda ne taşıdığınız da bir o kadar önemli...

Diskodan ilham alan parlak çantalardan tüy detayların muhteşemliğine, rengarenk tasarımların enerjisinden pastel tonların zarifliğine; bu çantalar ile kutlamanın yıldızı olacaksınız.

Bir yılbaşı partisi elbisesi için mükemmel ortaklar olan Paco Rabanne, Jimmy Choo, Gucci, Miu Miu’da gösterişli lüks çantalar bulabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı parti çantaları için ise Zara, Bershka, Mango, Nine West’in eğlenceli çantalarını inceleyin.Payetler sonsuza kadar parti stilinin bir parçası olacak. Prada'nın payetli üçgen çantası hem modaya uygun hem de çok eğlenceli; Renaud Pellegrino ve Cult Gaia'nın kırmızı parlak dokunuşlu çantaları ise yılbaşı ruhunu yansıtıyor.


Tüy detayları seviyorsanız Attico ya da Bottega Veneta’nın renklilerine göz atın. Ekstra ihtişam istiyorsanız, tam değerli taşlarla göz kamaştıracak ve en seçici parti müdavimlerini bile baştan çıkaracak Martini şeklindeki çantası Rosantica'yı tercih edebilirsiniz.
Bu eğlenceli çantalar, şık bir kutlama yemeği ya da bol danslı bir disko gecesinde en mükemmel eşlikçiniz olacak. Ve kullanmadığınızda, kusursuz bir ev dekoru olarak rafa koyabilirsiniz.

Seçtiğimiz ışıltılı, taşlı ya da renkli çantalar ile çekinmeyin ve en gösterişli tarafınızı gösterin.  İşte Elle’in favori parti çantaları…