H&M, YENİ KOLEKSİYONUNU 2021 FASHION AWARDS'DA KUTLADI

H&M, sürdürülebilirlik odaklı yeni koleksiyonu Innovation Circular Design Story'yi 2021 Fashion Awards'da sergiledi.

H&M, döngüsellik odaklı yeni koleksiyonu Innovation Circular Design Story'yi, moda takviminin en prestijli etkinliklerinden biri olan 2021 Fashion Awards'da; Hailee Steinfeld, Kehlani, Thomas Doherty, Zara Larsson, Precious Lee, Bimini, Musa Sumney ve Jay Jay Bol ile kutlamaktan gurur duyuyor.

Modern kültürden gelen bu karakterler, H&M'in sürdürülebilirlik odaklı yeni koleksiyonunu kırmızı halıda giyerek Londra'daki ünlü Royal Albert Hall'da modanın geleceği hakkında güçlü bir duruş sergilemek için bir araya geldi. Innovation Circular Design Story başlıklı koleksiyon, H&M'in geri dönüşüm ve döngüselliğe yönelik yeni yaklaşımlarını öne çıkaran, yeni materyal yeniliklerini ve atık bilincine sahip en son teknoloji barındıran teknikleri sergileyen Innovation Stories serisinden geliyor.

Bu koleksiyon, kendini ifade edebilmek ve moda sevincini kutlamak için tasarlandı; en canlı ve en eğlenceli görünümün bile döngüsellik göz önünde bulundurularak oluşturulabileceğini vurguluyor. Koleksiyon, giyimin dönüştürücü güçlerini kutluyor, neşeli ve son zamanlarda çok özlenen giyinme sürecini takdir ediyor, bu nedenle harika bir stile adanmış bir akşam olan ve moda endüstrisindeki en ileriyi düşünen insanları ve fikirleri kutlayan Fashion Awards ile mükemmel bir uyum sağlıyor.


Ödül gecesinde, konuk masasına H&M'den Ann-Sofie Johansson ve onunla birlikte bu koleksiyona öncülük eden Ella Soccorsi ev sahipliği yaptı. H&M ayrıca, bu koleksiyonda yaratıcı danışman olarak görev yapan ve moda endüstrisine verdiği hizmet ve vizyoner yeteneği nedeniyle son derece prestijli olan Isabella Blow Award for Fashion Creator ödülüne layık görülen Ib Kamara'yı kutlamaktan büyük heyecan duydu.

“Moda takvimindeki böylesine prestijli bir etkinlikte pek çok çağdaş ikonla birlikte döngüsel modayı kutlamaktan ötürü heyecan duyuyorum. Döngüsellik modanın geleceğidir, bu nedenle bu önemli yeni koleksiyonu sergilemek için en mükemmel ortam budur.” 
– Ann-Sofie Johansson, Kreatif Danışman, H&M

“Bu koleksiyon hem döngüselliğin önemiyle hem de giyinme şeklimizin bize neşe ve kendini ifade etme fırsatları sunmasıyla ilgili. Bence bu iki unsur moda endüstrisinin geleceğini özetliyor, bu yüzden sektördeki en iyi fikirlere adanan bir etkinlikte bu kadar çok genç yeteneğin bu koleksiyonu desteklediğini görmek harika.” 
- Ella Soccorsi, Konsept Tasarımcısı, H&M


Yenilikçi kumaşlar ve çığır açan materyaller ile benzersiz bir parti koleksiyonu!
 Kutlamalara hazır mısınız?

2021 Fashion Awards töreni kırmızı halısında yer alan - ışıltılı elbiseler, hacimli tül parçalar ve gösterişli terzicilik - Innovation Circular Design Story görünümleri, 9 Aralık 2021'den itibaren hm.com’dan ve seçili H&M mağazalarından satın alınabilecek.

 

Etİketler