PANDORA İLE YENİ UFUKLARA YELKEN AÇIYORUZ

En sevdiğiniz seyahat anılarını Pandora ile yanında taşıyın…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Temmuz 2023
PANDORA İLE YENİ UFUKLARA YELKEN AÇIYORUZ

Pandora ile heyecan verici bir keşif yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? Pandora seyahat temalı mücevherleri ile sizi yeni maceralara adım atmaya davet ediyor.Yeni yolcuklara çıkarken ve hayalini kurduğunuz yerleri keşfederken Pandora mücevherleriniz siz eşlik ediyor. Yolculuk stilinize son dokunuşları Pandora’nın seyahat etmenin ve farklı kültürleri keşfetmenin verdiği enerjiden alarak tasarladığı benzersiz ve özgün mücevherleri ile yapma zamanı.

Pandora’nın seyahat temalı mücevherlerinden öne çıkan 925 ayar gümüş Kamera, Kalp ve Pusula Sallantılı Charm, ışıltılı taşa sahip bir kamera, mavi ve yeşil gradyan mineli kalp şekilli dünya haritası ve bir pusulaya sahip. Charm’ların arkasında bulunan “Discover”, “Dream” ve “Explore”  yazıları ise yeni yerler keşfetmenin keyfini hatırlatıyor.


Mavi Dünya Klips charm ise 925 ayar gümüş kıtalar ve elde tamamlanmış mavi su dalgaları ile dünyada keşfetmek istediğiniz yerleri her zaman yanınızda taşımanız için tasarlandı. Bileklikleri bölümlere ayırmak için tasarlanan klips charm’lar ile yeni anılar, hikayeler ve hatırlatıcılar için bilekliğinizde farklı bölümler oluşturabilirsiniz.

Türkiye’nin en popüler seyahat noktalarından biri olan Kapadokya’nın büyüleyici atmosferinden ilham alan Kapadokya Charm ise Türkiye’ye özel olarak tasarlanan lokal charm’lardan biri. 925 ayar gümüş, etrafı kübik zirkon taşlarla süslenen charm, bölgenin en önemli sembollerinden Peri Bacaları ve el yapımı renkli minelerle süslenen balonlarıyla dikkat çekiyor. Kapadokya Charm’ı, elde tamamlanmış mavi kristal ile süslenen Mavi Sıcak Hava Balonu Charm ile beraber kombinleyebilir ve bu eşsiz deneyimi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.


Seyahat temalı charm’larınızı dünyanın şeklinden ilham alan yuvarlak kapamalı Pandora Moments O Kilitli Zincir Bileklik ile kombinleyebilirsiniz. Gökyüzü sembollerini taşıyan ay ve yıldız sallantılı, kübik zirkon hatlarla detaylandırılan Galaksi Güvenlik Zinciri ise charm’larınızı güvende tutmak için harika bir seçenek.

 

#MomentsWithPandora


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.