PANDORA'DA BAHAR HAVASI

Pandora Moments koleksiyonunun yepyeni mücevherleri, güneşin sıcaklığını, havadaki neşeyi ve ruhumuzdaki hafifliği kutluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Mart 2023
PANDORA'DA BAHAR HAVASI

Bahar bizi yeni olasılıklarla çevrelerken Pandora, elde tamamlanmış 925 ayar gümüş ve 14 ayar pembe altın kaplama 14 yeni tasarımla güneşin ilk ışıklarını zarifçe yansıtıyor. Pandora Moments koleksiyonuna katılan her bir mücevher, havadaki değişimi, doğanın güzelliğini ve enerjisini yansıtırken, mücevher kutuna yeni bir dokunuş ve renk katıyor.

Laboratuvar yapımı kristallerle parlayan kırlangıç formları stiline ışıltılı bir görünüm katarken kuş tüyü formunda mücevherler 14 ayar pembe altın kaplamayla parlamanı sağlayacak. Pandora'nın ilk kez bir taşı mine detayları ile süslediği, koleksiyonun en gözde parçalarından kırmızı uğur böceği sallantılı charm, parlak kırmızı laboratuvar üretimi kristal gövdesi ve siyah detaylarıyla koleksiyonun öne çıkanlarından.

2023 baharında tazelenir, canlanır ve yenilenirken Pandora Moments’ın iddialı ve stil sahibi en yeni tasarımı Trok Örgülü Zincir Bilekliği yeni charm’ların için bir tuval olarak kullanabilirsin. Yeni yıl ile birlikte Pandora ailesine katılan bu özel bileklik, sonsuzluk kalp ıstakoz kapaması ve bahar hikayeleriniz için taze bir tuval sunan inovatif yeni zincir dokusuyla mevsimin ışıltısını stiline taşımak isteyenler için ideal. ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.