TOMMY HILFIGER 2023 İLKBAHAR KOLEKSİYONU’NU TANITTI

TOMMY HILFIGER 2023 İLKBAHAR KOLEKSİYONU’NU TANITTI

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Nisan 2023
TOMMY HILFIGER 2023 İLKBAHAR KOLEKSİYONU’NU TANITTI

Tommy Hilfiger, 2023 İlkbahar Koleksiyonu’nu Tommy Hilfiger Showroom Ferko Signature Plaza’da düzenlenen bir davetle tanıttı. PVH Türkiye, Tommy Hilfiger Kurumsal İletişim ve Pazarlama Kıdemli Müdürü Anita Koncabahar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda, İlkbahar 2023 Tommy Hilfiger Koleksiyonu’ndan modern stiller dikkatleri çekti. Etkinlikte, Tommy Hilfiger Kadın, Tommy Hilfiger Erkek, Tommy Jeans, Tommy Hilfiger Icons, Tommy Hilfiger Ayakkabı ve Tommy Hilfiger Aksesuar Koleksiyonları tanıtıldı.


Fatih Tezcan, Şeyda Malkoç, Anita Koncabahar, Defne Ercan, Başak Cemşit, Emre Karacan


Tommy Hilfiger İlkbahar 2023 Koleksiyonu’nda klasik çizgiler, modern tasarımlar ile güncelleniyor. Deniz mavisinden okyanus mavisine, beyazdan krem tonlara uzanan stiller, Monogram desenli modeller, kolejli montlar, merserize-keten ve koton kumaşlar, denizci çizgili üst giyimler yaz günleri için mükemmel bir rahatlık sunuyor.Tommy Hilfiger İlkbahar 2023 Koleksiyonu’nun dikkat çeken kapsül koleksiyonlarından Tommy Hilfiger & Andy Warhol ürünlerinde özel dikişli polo ve pamuklu bermuda şortlar, poplin gömlekler, özel dikim ceket ve pantolondan oluşan yaz takımları dikkat çekiyor.

Tommy Hilfiger Türkiye Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Fatih Tezcan, Defne Ercan, Başak Cemşit, Şeyda Malkoç, Anita Koncabahar ve Emre Karacan’ın da katıldığı İlkbahar 2023 Koleksiyonu tanıtımına; Hivda Zizan Alp, Rüya Büyüktetik, Nil Ninat ve Zeynep Soylu gibi isimler katılarak tasarımları yakından inceleme fırsatı buldular.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.