2021’İN 10 DESEN TRENDİ

Bu sezon ilham kaynağımız satranç tahtalarından kırsal manzaralara kadar uzanıyor!

Her sezon genelde belirli ve klasik desenlerin yeni yorumlarını ve güncellenen versiyonlarını görüyoruz. Ancak 2021’de durum biraz farklı! Bu sezon daha önce görmediğimiz desenler ile karşı karşıyayız. Pastoral manzaralardan satranç tahtalarına kadar pek çok ilham kaynağı var. Sadece podyumlardan veya Instagram stil sayfalarından değil aynı zamanda popüler kültürden etkilenen desen trendleri, Netflix dizilerini ve doğaya olan yeni tutkumuzu kıyafetlere taşıyor. 

Genelde ilkbahar dediğimizde aklımıza sevimli pötikareler, denizci ilhamlı çizgiler ve zamana karşı gelen bir klasik olan çiçek desenleri geliyor… Ancak 2021’de desen dediğimizde, önünüze gökkuşakları, sessiz batikler, romantik kalpler ve kıpkırmızı meyveler çıkacak. Beklenmedik bir yılın ardından gerçekten beklenmedik desen trendleri ile karşımızda olan moda sektörü, düşüncelerinizi, hislerinizi ve pozitif enerjiyi desenler ile yansıtmanızı sağlıyor. 

Genelde minimal ve sade giyinmeyi seviyorsanız, yeni yılda gardırobunuzda biraz değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Modumuzu yükselten ve güne enerjik başlamamızı sağlayan eğlenceli kıyafetler arasında olan desenler, ilkbahar sezonunu neşeyle karşılamanıza sebep olacak. Giyim trendlerinin aksine her mevsime uygun olan desenleri, trikolarda, paltolarda veya ceketlerde şimdiden giymeye başlayabilirsiniz! Geçtiğimiz senenin belirsiz ve negatif etkisini üzerinizden atmaya kararlı olan coşkulu desenler, karanlık günleri aydınlatmaya geliyor!  

İlkbahar 2021 desen menüsünde klasiklere pek yer yok diyebiliriz… Ama güzel yenilikleri hayatınızda dahil etmek isterseniz fotogaleride yeni sezonun 10 desen trendini inceleyebilirsiniz.