ASİ RUHLAR İÇİN DERİ PANTOLONLAR

Rock’n'chic tarzı tutkunları burada mı?

Deri pantolon deyince aklımıza Friends dizisinde Ross’un deri pantolon ile mücadele ettiği bölüm geliyor. Rock stilini denemeye çalışan Ross’un banyoda bebek pudrası ile deri pantolonunu geri giymeye çalışma sahnesi belki de dizinin en komik sahneleri arasında! Neyse ki artık deri pantolonları giymek çok kolay! Ross’tan etkilenip deri pantolon sevdanızdan vazgeçtiyseniz, bu sezon tutkunuza geri dönmenin tam zamanı. New York Moda Haftası defilelerinde hemen hemen tüm markalarda görülen deri pantolonlar, modadaki Matrix esintisi ile hayatımıza yeniden dahil oldu. 

Vücuda oturan deri pantolonlardan ziyade daha bol kesim ve rahat modellerin öne çıktığı deri pantolonlar bu sezon jean'lerinizin yerine geçebilir. Gucci ve Givenchy’nin deri eşofmanları veya Miu Miu ve Giambattista Valli x H&M koleksiyonlarındaki boru paça deri pantolonlar alışveriş listelerinizde ilk sıralara yükselebilir. Yumuşacık bir formda olan yeni sezon deri pantolonları, konforunuzdan ödün vermeden şık olmanızı sağlayacak. 

Blazer ceketler ve trençkotlarda farkettiğimiz Matrix esintisi, baştan aşağı deri kombinler ile pantolonlara da taşındı.Genelde siyah renginde görülen deri pantolon modelleri, bu sezon metalik griler ve kırmızılar, yumuşak lilalar ve bordolara bürünüyor. Pastel renkler ile rock ve zarif tarzın kontrastını yaratan pantolonlar ile kara kış günlerine renk katabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz yeni sezon deri pantolonları incelemek için fotogaleriye bakabilirsiniz…