Asil Siyah Kabanlar

Bir klasik olan siyah uzun kabanlar, podyumların yıldızı olarak yükselişte...

Buse Saray BUSE SARAY 09 Kasım 2023
Asil Siyah Kabanlar

Sezonun podyumlarında, cesur ve abartılı omuzlar ve bileğe kadar uzanan siyah paltolar, sahnenin yıldızı olarak yükseldi. Klasik bir dış giyim parçası olan bu tasarımlar, gücünü koleksiyonlarda iddialı bir şekilde ortaya koydu.

Kusursuz terzilik ve güzel kumaşlar seçenekleri olan bu kaban, her şeye uygun bir parça olmasından ziyade 2023 kışı için trend bir parça olarak ortaya çıktı. Stella McCartney, Dolce&Gabbana, Givenchy, Dior ve pek çok tasarımcı ikonik siyah kabanları çok yönlü bir yaklaşımla göz alıcı silüetlerde sundular.

Sizin için muhteşem siyah paltoyu bulmanın ipucu ise sanki ömür boyu sürecek bir yatırım yapıyormuşsunuz gibi yaklaşmaktır. Silüetin siİn için uygunluğuna ve kesinliğine dikkat edin, gücünüzün yettiği en iyi kaliteye ulaşın. Amaç, sonsuza kadar sahip olacağınız siyah bir paltoyla yola çıkmaktır.

İddialı bir silüet aramıyorsanız, %100 yünden minimum ayrıntıya sahip klasik kruvaze veya tek sıra düğmeli silüeti bulun. Her zaman şık göründüğünün bilincinde olarak her yerde, her şeyle birlikte giyebilirsiniz. İpucu: Her yıl sezonu kapatırken önce kuru temizlemeye verin ve güve yemez bir çantada saklayın.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.