ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

AŞK İLE TASARLANAN PARÇALAR

Intimissimi bu yıl yine aşkı kutluyor ama kadınların kendilerine duymaları gereken aşka daha çok dikkat çekmeyi de amaçlıyor.

Çekici ve güzel olmak artık kurallara uymak anlamına değil ama bir kadının dişiliğini algılamasıyla ilgili. Intimissimi de bu bakış açısına sadık kalarak Sevgililer günü kapsül koleksiyonunu tasarladı. Dantel ve şeffaf kumaşların kullanımı ile Intimissimi önce kadınların kendilerini iyi hissetmelerini amaçlıyor.

Koyu siyah, tüller, çiçek paternleri ile Intimissimi sofistike ve şık çizgisini bir kez daha gözler önüne seriyor. Babydoll’lerden, body’lere, iç giyim takımlarına kadar siyahın gücünü kullanan İtalyan iç giyim markası ufak detaylar ile koleksiyonu daha da çekici hale getirmeyi başarıyor.

Intimissimi, tüm kadınların kendilerine has bir güzelliği olduğuna inanıyor ve bunu tasarladığı her parçaya yansıtmayı başarıyor.

Sevgililer günü koleksiyonun bir diğer özelliği de geri dönüştürülmüş danteller ile tasarlanmış olması. Intimissimi çekici olmanın sadece bir yolu olmadığına inanıyor ve her detayıyla bunu yansıtmayı başarıyor.