BALIKÇI ŞAPKA KOLEKSİYONUMUZU BÜYÜTÜYORUZ

Teddy paltolardan farksız olan tüylü balıkçı şapkalar içinizi ısıtırken, naylon veya puffer mont ilhamlı kapitone balıkçı şapkalar ise sizi mevsimin getirdiği hava şartlarından koruyor!

Birkaç sezon öncesinde gündemimizde ‘officer’ şapkaları ve bereler vardı… Şimdi ise mevzu çok başka! Son sezonlarda yükselişe geçen balıkçı veya ‘bucket’ şapkalar, moda sektörünün favori aksesuarlarından biri. Yaz kış demeden ünlülerden influencerlara, podyumlardan sokak stillerine kadar her yerde gördüğümüz bu şapka modeli, kullananları ‘coolluk’ makamına taşıyor diyebiliriz. Mevsime uygun olarak farklı kumaşlarda ve desenlerde gördüğümüz balıkçı şapkaları, yazın hasırlarda kışın ise tüylü modellerde görülüyor. 
Battaniye rahatlığı paltolara, yastık konforu clutch çantalara taşınırken yeni sezon balıkçı şapkalarını deneme isteğimiz daha da kabarıyor. Hem konforlu hem de havalı görünen bucket şapkalar ile kötü saç günlerinden en tarz şekilde kaçınabilirsiniz. İsmi gibi balıkçı stilinden esinlenen bu şapka formu, Sonbahar 2020’nin ‘outdoor’ stiline uyum sağlarken yağmur, kar ve rüzgar, artık hiçbiri problem değil! Yine sezonun trendleri arasında olan oduncu gömlek ceketler ve yağmur çizmeleri ile eşleştirebileceğiniz balıkçı şapkalar ile tam olarak bir hiking görünümü yaratabilirsiniz. Sadece aktivite ve günlük şıklıkta değil deri ve vinil tasarımları ile daha gösterişli hale gelen balıkçı şapkalarını her yerde kullanabilirsiniz. 

Trend aşamalarını geçerek artık bir klasik olarak adlandırabileceğimiz balıkçı şapkalar, modadaki yerini kanıtladı! Saçlarınızı stilize etmek için uğraşmak istemediğiniz günlerde veya kıyafetinizin bütünleyici aksesuarınızı aradığınız zamanlarda tercih edebileceğiniz balıkçı şapkalar kesinlikle stilinizde güncel ve havalı bir etki yaratacak. Lüks modadan ‘high-street’ markalara kadar her yerde gördüğümüz bucket şapkalar uzun bir süre daha spot ışıkları altında olacak gibi görünüyor!Fotogaleride sizin için seçtiğimiz çeşit çeşit bucket şapka modellerini inceleyebilirsiniz…