BASİT AMA GÜÇLÜ STİL OYUNU

Ya yazın en havalı trendi gerçekten bu kadar basitse?

Son zamanlarda gardıropları ele geçiren büyük kollar, danteller, dev fırfırlar ve desenler derken; yaz mevsiminin azın çok olduğu bir zaman olduğunu unutmaya meyilliyiz. Karışık stil oyunlarını ne kadar sevsek de,  bir molaya hepimizin ihtiyacı var.

Bugünlerde, beyaz atletlerin sokak stili ve Instagram görünümlerine yeni bir trendmiş gibi sızdığını görüyoruz. Ama aslında zamansız stilden asla vazgeçmeyenler için, kolay giyilen ve yazın vazgeçilmezi beyaz atletler hiçbir yere gitmemişti. Şimdi, pratik ama havalı beyaz kolsuz üstler, bu sezon herkesin ilgisini çekmeye başladı.

Beyaz askılı üstlerin büyüsü, kullanıldığı her stilin şeklini almasından geliyor.

Beyaz atlet görünümü, günümüz tasarımcıları ve ünlüleri arasında giderek daha popüler hale geliyor. Büyük bir geri dönüş yapan beyaz atletler, farklı kesim ve dokularda stilleriyle klasik minimalist bir temel oluşturuyor.

Erkek giyiminden ilham alan atlet, zahmetsiz ama çekici bir yaz parçasıdır. Erkek giyiminin bir parçası olduğunu düşünürsek; doğal olarak beyaz atletin adını, Marlon Brando’nun “İhtiras Tramvayı -A Streetcar Named Desire” filminden aldığı söyleniyor. 


Tek başına veya bir ceketin altına giyilen, bir şortun veya bir eteğin içine sokulan bir atlet hemen hemen her görünümde kullanılabilir. Basit ama etkili, bir katman parçası olabilir veya kendi başına parlayabilir. Ancak diğer temel parçalardan farklı olarak, birden fazla atlete ihtiyacınız var - her şeyle aynı atleti giyemeyeceğiniz için değil, yıkama günü için bir desteğe ihtiyacınız olduğu için…

Beyaz askılı bir üste, farklı bir stil dokunuşu yapmak isterseniz önden bağlamayı deneyin.

Beyaz atletler, parlak göz makyajınızız ya da renkli dudaklarınızın kusursuz tamamlayıcısı olur. En sevdiğiniz yüksek belli şortlarınız ya da keten pantolonlarınız  ile mükemmel eşleşme için beyaz atletleri tercih edebilirsiniz.


En sevdiğimiz bir diğer görünüm ise beyaz atlete eşlik eden parlak etek ya da pantolonlar… Altın takılar ve mom jean (veya yüksek belli şortlar) ile kombinlenen atletler ise, karmaşık kombinlerle başa çıkamayacak kadar sıcak olan yaz günleri için doğru seçim olabilir.


Beyaz atletlerin kurtarıcı parça olduğunu söylemiştik… Klasik olsa da aralarından seçim yapabileceğiniz farklı stillerde beyaz atletler var. Bu yaz sizi en havalı şekilde kurtaracak 25 beyaz atleti seçtik. Bizden söylemesi karar vermek oldukça zor olacak!