BECKHAM-PELTZ DÜĞÜNÜNDEN TREND ALARMI: SLIP ELBİSELER

Victoria Beckham ve konuklar, slip elbise görünümleriyle düğün stiline ilham veriyorlar.

Slip elbiselerin bu yılın düğün sezonu için büyük bir trend olacağını söylesek… Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in düğününe katılan konuklar trend alarmını verdi. Slip elbiseleriyle misafirler, ilham alabilmeniz için pek çok farklı görünüm yarattı.

Her zaman özel bir etkinliğe, örneğin bir düğüne katılacağınız ve bir başkasının sizinle aynı kıyafeti giyeceği konusunda biraz endişe vardır. Başınıza geldiğiniz de buna gülüp geçebilseniz de, yakınınızda bir terzilik görsel ikizi olduğunu fark ettiğiniz ilk an, en hafif tabirle gariptir. Ancak bu, geçen hafta sonu Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in düğününe katılan konukları rahatsız etmedi, çünkü birçoğu aynı elbise trendini giymeyi seçti. Tamam, yani tam olarak aynı elbiseler değildiler ama bu özel elbise tarzının nikâhlarda bu kadar yaygın olması ilginçti. Hatta damadın annesi VB tarafından bile giyildi. Bu da Victoria Beckham’ın asaleti…

Victoria Beckham'ın en büyük oğlunun düğününde giymeyi seçtiği kıyafet, modada anlayan hemen hemen herkesten övgü alıyor. Dantelle süslenmiş sıvı metal gümüş slip elbise parçası, kendi markasıyla kendi bünyesindeki tasarımcılar tarafından onun için özel olarak yaratıldı. Beckham, Instagram hikayelerinde elbisenin nasıl bir araya geldiği ve onu yapmak için harcanan çaba hakkında detaylı bilgi verdi.


Beckham, "Özel bir gün için özel bir elbise" yazdı. “Londra atölyemizde yapılan ilk Victoria Beckham Couture elbisesi. Ismarlama kumaş, İtalya'daki en sevdiğim fabrikalardan biri tarafından geliştirildi, sıvı metal gibi ve çok güzel asılı duruyor."

Beckham, "Dantel aslında yeni bir dantel oluşturmak için yerleştirilen ve daha sonra elle işlenen üç farklı stildir," diye devam etti. "Elbiseyi, inanılmaz yetenekli Londra atölye ekibimden altı kişi tarafından yaratmak beş gün sürdü."

Gerçekten de, Victoria Beckham'ın kıyafeti, bilenler tarafından bir moda başarısı olarak selamlandı. Bununla birlikte, dar bir slip elbiseyi tercih eden tek katılımcı VB değildi. Birçok davetli de yılın düğünü için slipleri seçti, hatta bazıları Victoria Beckham'ın atölyesinden parçalar seçti.

Beckham-Peltz düğünün misafirlerinin stillerinden ilham alabilir ve sezondan en sevdiğimiz slip elbiseleri inceleyebilirsiniz.