BRONZ TENE EN ÇOK YAKIŞAN 30 KIRMIZI ELBİSE

Tatil sonrası bronzluğunuza çok yakışacak bir elbise rengi!

Hepimizin sevdiği ve herkese yakışan bir elbiseden bahsetmek istiyoruz: kırmızı elbiseler! Romantik randevularda elimizin ilk gittiği renk olan kırmızılar, sadece gece stilinde değil yaz stilinde de öne çıkıyor. Genelde her cilt tonu için farklı bir rengin yakıştığı söylenir, bu doğru ancak kırmızılar bu konuda klasman dışı kalıyor. Neden mi? Çünkü bu renk her cilt tonuna yakışıyor! Özellikle yaz tatili sonrasında cildinizin bronzluğun ile ahenk içinde olan kırmızılar en sevdiğimiz elbise renkleri arasında. 

Valentino, Off-White, Michael Kors, Prabal Gurung İlkbahar Yaz 2020 Defileleri (Getty Images)

En az siyah ve beyazlar kadar klasikleşmiş olan kırmızıların tek farkı başlı başına bir ‘statement’ olması. Sade bir kırmızı elbise, hiç takı veya aksesuar kullanmadan tüm gözleri üzerinize toplamaya yetiyor. 

Tory Burch, Brandon Maxwell, Jason Wu, Elie Tahari İlkbahar Yaz 2020 Defileleri (Getty Images)

Yaz 2020 defilelerinde de fazlasıyla gördüğümüz kırmızı elbiseleri genelde midi ve maksi boylarda görüyoruz. Ancak mini boyların yükselişi ile beraber flörtöz ve sevimli kısa boylarda tasarlanan kırmızı elbiseler yaz gardırobunuza çok yakışacak. Sneakerlar ile eşleştirdiğiniz kırmızı gömlek elbiseler atletik bir stil, topuklu mule terlikler ile eşleştirdiğiniz fırfırlı kırmızı elbiseler havalı bir günlük stil veya ince bantlı topuklu sandaletler ile eşleştirdiğiniz ipek kırmızı elbiseler gece stili ile uyum sağlayacak. Tutkunun rengi kırmızı ile yaz aylarının ateşini harlamaya hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz 30 kırmızı elbise modelini inceleyebilirsiniz…