CROP TOP DOSTU 20 YÜKSEK BELLİ ŞORT

Yaz gardırobunun anahtar parçası…

Crop top ve bralet üst trendinin geri dönüş yaptığını fark etmişsinizdir. Kısa büstiyer üstler ile göz kamaştıran stiller yaratan influencerlar ve ünlüler yaz gardırobumuza ilham kaynağı oluyor. Düşük bel şortlar ve pantolonlar ile bizi 2000’li yılların başlarına götüren kısa bluzlar herkesin sevebileceği bir stil değil… Bu nedenle bu tarzı yüksek bel şortlar ile eşleştirmenizi öneriyoruz. Daha şık ve alımlı bir tarz için vintage ilhamlı yüksek bel şortlar aradığınız sıcak hava parçası olabilir. Hem sahil stilinde hem de şehirde kullanabileceğiniz yüksek belli şortlar, hem vücut tipinize kompliman oluyor hem de havalı bir tarz yaratıyor. 

Mini şortların öne çıktığı Yaz 2020 sezonunda skalanın bir diğer ucunda ise diz üstü bermuda şortları görüyoruz. Her iki stilde de harikalar yaratan yüksek belli şortları, blazer ceketler ve bralet üstler ile eşleştirebilirsiniz. Kürek kemiğinizin hemen üstünde duran bu şort modeli, biraz Marilyn Monroe biraz da Jane Birkin’in ikonik tarzına atıfta bulunuyor. Düğme ve kuşak detayları ile gündüz ve gece stilinde kullanılabilen yüksek belli şortlar, sıcak havalar için en iyi alternatiflerden biri. 

Geçmişte gördüğümüz ‘daisy dukes’ kot şortlarından çok daha kullanışlı olan yüksek belli şortlar, bol kesimleri ve bacağı özgürleştiren tarzları ile hayatınızı kolaylaştıracak. Bol kesim elbiselerin ve eteklerin yanı sıra farklı bir tarz denemek istiyorsanız, yüksek belli şortlara yönelebilirsiniz. Denim ve tüvit kumaşların yanı sıra metalik ve canlı renklerin öne çıktığı yüksek belli şortlar, yaz gardırobunuzun eksik parçalarını tamamlıyor. 

Retro ve modern stiller arasında mükemmel bir kontrast yaratmak için fotogaleride sizin için seçtiğimiz 20 yüksek belli şortu inceleyebilirsiniz…

Etİketler