CUT-OUT DEKOLTENİN YÜKSELİŞİ

Önümüzdeki sezon trendini şimdiden gardırobunuza ekleyin!

Moda haftalarının birden her şeyi satın alma isteği doğurma gibi bir etkisi var. Abartılı kabarık eteklerden, kocaman şapkalara kadar her şeyi giymek istiyoruz. Bu nedenle kişisel stilinize uygun olan parçaları seçerek ilerlemek çok daha mantıklı! Yoksa gardırobunuzda bir hevesle aldığınız ancak asla giymeyeceğiniz parçalar ile başbaşa kalabilirsiniz. Ama siz endişelenmeden biz her zamanki gibi imdadınıza yetişiyoruz! 


Artık podyumlarda gördüğümüz trendleri aylarca beklemek zorunda kalmıyoruz. Hızla adapte olan markalar, İlkbahar- Yaz 2020 trendlerini şimdi giymenizi sağlıyor! Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen defilelerde gözümüze çarpan ‘cut-out’ dekolte trendi şimdiden ünlülerin stillerini süslemeye başladı bile. Geçtiğimiz hafta bir etkinliğe katılan Cara Delevingne, bu ‘minimal’ dekolte stilini deneyerek bize ilham kaynağı oldu. 

Cara Delevingne, 2. #GirlHero Ödüllerinde (Getty Images)

Off-White İlkbahar Yaz 2020 Defilesi (Getty Images)

Derin V- dekolteleri kadar cesur olmayan ama oversize elbiseler kadar da kapalı olmayan bu trend tam kararında giyinmek isteyenler için ideal. Günlük stilinizde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz kesik dekolteler, gece stiline kaymadan şık bir stil sunuyor. Yakalarda ve göğsünüzde deneyebileceğiniz bu trendi daha cesur stiller için Off-White defilesinde olduğu gibi bacaklarda giyebilirsiniz. Sürpriz ‘cut-out’ parçalardan sanki bir gümüş gibi parlayan cildiniz göz kamaştıran bir görüntü sağlıyor. Farklı kolyeler veya takılar ile süsleyebileceğiniz bu kesik dekolte trendi, havalar çok soğumadan denemeniz gereken stiller arasında! Fotoagaleride sizin için seçtiğimiz parçaları inceleyebilirsiniz…

Gucci İlkbahar Yaz 2020 Defilesi (Getty Images)