Doğal Samimiyet

Bir klasik olan örgü elbiseler, bu sezon da ihtiyacımız olan modern ve şık rahatlığı sunuyor.

Buse Saray BUSE SARAY 28 Ekim 2023
Doğal Samimiyet Getty Images

Kapak Fotoğrafı: Max Mara, Chloe, Tod's

Örgü elbiseler, moda döngüsü içinde sürekli olarak popülerlik kazanıp kaybeder. Ancak bu sezonun podyumlarında görülen detaylı stiller, bu parçanın neden bir klasik olduğunu kanıtlar nitelikteydi.Sonbahar şovlarında örgü elbiseler, rahat, sıcacık, mevsimsel kıyafetleri güçlü bir giyim anına dönüştürdü. Chloé, Isabel Marant, Max Mara ve Tod's gibi tasarımcılar, podyumlarda sadece rüya gibi bir renk paleti kullanmakla kalmadılar, aynı zamanda sofistike silüetlerde örgü elbiseler de sundular.


Örgü elbiseler, sıcacık bir hissi zarif bir görünümle mükemmel bir şekilde birleştiren nadir ürünlerden biridir. Yazın hafif kumaşları gibi, örgü elbiselerde de sonbahar ve kış aylarında oldukça arzu edilen doğal bir rahatlık vardır. Aynı zamanda bu elbiseler, spor ayakkabılarla rahat anlar için ya da topuklu ayakkabılar randevu için kombinlenerek çok yönlülük sunuyor.


Max Mara

Örgü elbiselerin geniş yelpazesi, evrensel cazibesine de katkıda bulunuyor; klasiklerden kaşmir tasarımlara, kalın örgüler ve temel renklerden modern siluetlere kadar… Zevkiniz ne olursa olsun, size uygun bir renk ve desen bulunuyor. Soğuk hava gardırobunuzu zevkinize uygun seçeneklerle doldurmak için en iyi örgü elbiseyi keşfedin.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.