DUA LIPA GİBİ GÖMLEĞİNİZİ PLAJA GÖTÜRME ZAMANI!

Dua'nın yaz stilinden ilham alıyoruz…

Dua Lipa Arnavutluk’taki tatilini görmek sadece sahil kıyılarını özlememizi sağlamıyor aynı zamanda 90’lar stillerini yeniden deneme isteği uyandırıyor. Birçok ünlü gibi 90’lı ve 2000’li yıllar trendlerine geri dönül yapan Lipa, yaz stilimiz için bize ilham kaynağı oluyor. Son olarak plaj kaçamağından bir fotoğraf serisi paylaşan Lipa, birkaç sene önceki ‘Hawaii gömleği’ trendine gönderme yapmanın yanı sıra yeni bir trendin alarmını verdi: kaykaycı gömlekleri. Önceki sezonlarda olduğu gibi Oversized kısa kollu gömleklerin dönüşünü kanıtlayan Lipa, maskülen ve geniş kesim gömleğini bikinisinin üzerine giydi. Yine 2000’li yılların başlarına gönderme yaparak aynalı bir güneş gözlüğü takan Lipa, Palace markalı kısa kollu gömleğini Missoni bikinisi ile tamamladı. Tatil stili olmazsa olmazlarını bir araya getiren Lipa, stilini boncuklu takılar ile tamamladı. 

Grafik gömleği ile Los Angeles’taki kaykaycı gençlere gönderme yapan Lipa’nın bu stili aslında pek de sansasyonel sayılmaz. Plajlarda veya Instagram’da gördüğümüz kadarıyla oversized kısa kollu gömlekler tatil stilinin vazgeçilmezleri arasında. Sahillerde giydiğimiz klasik beyaz gömleklere eğlenceli bir güncelleme getiren bu grafik gömlekler, tatil stilinde öne çıkmanızı sağlayacak. Gen-Z neslini kıskandıracak türden olan bu oversized kaykaycı gömleği trendini braletler ile birlikte yıpranmış jeanlerin üzerinde de deneyebilirsiniz. 

Lipa’nın stilini hemen denemek için fotogaleride sizin için seçtiğimiz kısa kollu oversized gömlekleri inceleyebilirsiniz…