ÜNLÜLERİN EN SEVDİĞİ AKSESUAR TRENDLERİ

Bu sezonun olmazsa olmazlarını yıldızlar belirliyor!

Aksesuar konusunda en sevdiğimiz ünlülerin üzerine tanımıyoruz! Podyumdaki trendlerden ayrı bir kulvardan ilerleyen ünlü stilleri, hem Instagram hem de sokak modasının belirleyebiliyor. Bir süredir kırmızı halı yokluğu ile Instagram ve sokak stillerine odaklanan ünlüler, gün geçtikçe daha da çok ‘trendsetter’ modundalar! Sokak stili ile Instagram moda eleştiri sayfalarının favorisi olan Hailey Bieber’ın yanı sıra Dua Lipa, Kendall Jenner, Bella Hadid ve Elsa Hosk gibi yıldızlar aksesuar trendlerinde öne çıkıyor. 

Özellikle Bella Hadid’in aksesuarlarının markaların koleksiyonlarını etkilediğini açıkça görebilirsiniz! Birkaç ay önce Instagram sayfasından kocaman renkli yüzükleri ile bir selfie paylaşan Hadid, belki de tüm sezonun trend gidişatını değiştirdi. Artık nereye baksak kocaman ve çocuksu yüzükler görüyoruz. Veya Dua Lipa ve Kendall Jenner’ın boncuklu telefon askıları… Artık ünlüler sayesinde telefonlarımızın bile kendi takı koleksiyonu var!

Ufak dokunuşlar ile birbirinden farklı stillere imza atan ünlüler bunu nasıl yapıyor diye soruyorsanız, cevabımız kesinlikle eğlenceli ve eksantrik aksesuarlar! Hızla internet butiklerinde ve mağazalarda yerini alan ünlü stilleri ilhamlı aksesuarlar ile Hollywood dünyasından geri kalmıyoruz. 

Hayatınıza ve aksesuar koleksiyonunuza renk katmaya hazırsanız yıldızların favori aksesuarlarını fotogaleride inceleyebilirsiniz…

Etİketler